Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen téli cipőt szoktál/fogs...

Milyen téli cipőt szoktál/fogsz venni gyermekednek? (ovis, kisiskolás korosztály)

Figyelt kérdés

Én fiúnak keresek, 30/32-es méretben.


Mindig normális minőségű cipői voltak, kíváncsi vagyok nektek melyik márka vált be.


Olyan kell, ami meleg, mert elég sokat van kint (nagyon fázós lábról a gyerekem), de nem feltétlen kell vastag zokni/2 zokni.

Egészséges a lába, nem kell szupinált vagy hasonló.

Fontos, hogy ne csak “papíron” legyen vízálló.


Tudom, hogy nem a kinézet a leglényegesebb, de nem szeretem az “ormótlan” darabokat.

Olyat keresek, ami a hétköznapokra is megfelel, nem kimondott hótaposó (nyilván annak is meg van a helye 🙂).


Milyet ajánlanátok?


2021. szept. 18. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Szamost.
2021. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindíg a legolcsóbbat a kínaiban. Van hogy 7-800ft-ért is sikerül venni.
2021. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egy éve rátaláltam a barefoot cipőkere, a legújabb Szakorvosi ajánlások szerint ez a legmegfelelőbb a gyerekeknek. Ezen belül is több márka van, de mind nagyon jó minőségű bőr cipő. A tavalyi téli cipője meleg, bélelt, vízálló volt. Nagyon szerettük.
2021. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2021. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Én a fiamnak évek óta ezt a Decathlonos hótaposót veszem. Meleg, vízálló, könnyű felvenni/levenni, nagyon szereti, nekünk bevált. 7000 ft.


[link]


A lányommal vagyok bajban, neki 19-20-as kéne majd télre, nyilván valami normális, kínaiban nem szívesen vennék. De azért megmondom őszintén, ilyen 15 ezreket, pláne többet, is sajnálok rá azért, hogy hordja 2 hónapig. Szóval valahol a kettő között kéne árban. Ha valakinek van tanácsa, szívesen fogadom én is.

2021. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ovis kislányom van. Nálunk legjobban a Primigi, és a Superfit Gore-tex-es bakancsok, csizmák váltak be.
2021. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Decathlon.
2021. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3-as, milyen barefoot cipőt veszel?

Tavaly vettünk gyapjú béléses Bundgaard-ot, mert az őszi cipője nagyon bevált, de egyszerűen utálta, arra panaszkodott hogy fázik. Vettem egy olyan Superfitet, mint a nagynak és mindig abban akart menni.

Pedig azóta is barefoot van. Tavasszal, nyáron Protetikat viselt mindkét gyerek.


Egyébként a Szamos beázott, Decathlonos mererv (más decas cipőt szeretünk, de a télit nem), aldist dícsérték, superfithez hasonlították, de sokkal merevebb és ugyanolyan belső méretben sokkal nagyobb kívülről, így nehéz járni benne.

Tehát maradt a Superfit.

2021. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Természetesen írhattok még.


Van amelyik nekünk is volt már azok közül, amiket írtatok, s van, amire most rákerestem és jónak is tűnik.


A Decathlonos cipőket én nem szeretem... nem nyerték el a tetszésemet, pedig elég felkapott körülöttünk.

2021. szept. 18. 18:55
 10/11 anonim ***** válasza:

4 éves lesz a fiam. Nála a Primigi és a DD Step vált be, mert elég magas a lába. Ráadásul ezeket könnyen fel-le tudja venni az oviban.

Pl. [link]

2021. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!