Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis-kisiskolás gyereketeket...

Ovis-kisiskolás gyereketeket ha elhívják szülinapi buliba milyen értékben szokott ajándékot adni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Eddig olyan 3-5 ezer értékben vettünk ajándékot, de most a lányoméknál sok buli volt egymás után, és valahogy rászoktunk, hogy összedobunk 2500 forintokat egy közös értelmes ajándékra. Mindenki jobban jár így. Vettünk így görkorcsolyát, nagy doboz legót, jó társasjátékot.
2021. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig 3500-4000.értékben veszünk legot. De mi kevés bulira járunk, így nem okoz gondot
2021. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 ezer Ft vetünk ha meghívták .
2021. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk már 1000 Ft körül is, de olyat is, ami közel 10.000 Ft volt. Oké, lehet akcióban vette, de én túlzásnak éreztem.

Az én gyermekeim is viszonylag sokszor voltak már ilyen kis buliba, de én maximum 5000 Ft-ot szánok rá.

Egyszer volt nálunk is összedobós. Nem rossz dolog, abban is benne vagyok, ha tényleg értelmes a választott.

2021. okt. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!