Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti hogyan veszitek rá...

Anyukák ti hogyan veszitek rá kisiskolás gyereketeket arra, hogy megegye a zöldségeket?

Figyelt kérdés
A 8 éves lányom sehogy se akarja megenni. De itt van a kertben a sok finom zöldség és nem akar egy falatot se belőle. Az 5 éves ikreimnél nincs ilyen gond és ők imádják. Próbáltam úgy is, hogy ő kiválasztott egy receptet és azt csináltam meg. De nem. Tudnátok tippeket adni?
2014. júl. 11. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezeket is próbáltam. Az ikrek örömmel habzsolták. A nagyobbik pedig kikaparta a paprikát, póréhagymát a tányé szélére. Mintha valami fóbiája lenne.
2014. júl. 11. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor reszelve keverd bele a vajba,margarinba.

Az én gyerekem sem ette meg ennyi idős korában,még hányingert is kapott a paprikától. 14 éves kora után meg habzsolta.

2014. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy adok neki gyümölcsöt minek erőltessem még rosszul lenne tőle.
2014. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sehogy nem szereti és kész viszont minden gyümölcsöt megeszik .én nem szekálom a 10 éves fiamat sem ilyenel ,a 4 éves lányom viszont imádja a zöldségeket nyersen is megeszi. egye ,ő meg csak néhány fajta gyümölcsöt eszik meg .
2014. júl. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 millaa1 ***** válasza:
szia :) Nálunk az jött be hogy én ettem a zöldségeket 8 nyersen) és így elkezdte Ö is enni, igaz nem 8 éve hanem 3 évesen volt ez. de bejött!!! :) de eröltetni, semmiképp ne eröltesd!! egyébként így elsöre egyböl az jutott eszembe ,hogy irtad ikreid vannak, ...lehet pont ezért nem eszik a nagylány!!! mert féltékeny a kicsikre,és mivel ök megeszik, Ö pont ezért ki akar tünni, hogy sztrálykol!!!! :)) lehet hülyeség ...de erre gondoltam . :)
2014. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Igen az ikrek nagyon jól kijönnek egymással ő pedig egyátalán nem jön ki velük. Ma reggel a paradicsomot nem szedte ki a szendvicsből. :) Egy kicsit haladunk. Persze nem erőltetem. Most is kérdeztem tőle, hogy ha nem kell akkor nyugodtan szedje ki vagy csinálok neki másikat amiben nincs zöldség.
2014. júl. 14. 09:58
 8/8 anonim ***** válasza:
A Nyersétel Akadémiánál lehet kapni olyan ropogtatnivalókat, amiről nem tudná miből van, de isteni finomak.
2014. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!