Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az, ha 2 és fél...

Normális az, ha 2 és fél évesemnek havonta tüszös a mandulája?

Figyelt kérdés
Télen kezdődött ez az egész hercehurca, addig szinte sosem volt beteg. Nem jár bölcsibe, rendesen eszik, minden nap adok neki multivitamint is, mégis ez van. Már kezdek ebbe beleőrülni. Másnál is volt ilyen, mitől lehet ez, mi a megoldás? Már agyon kétségbe vagyok esve, ráadásul fél éven belül vissza is kell mennem dolgozni, már előre félek mi lesz ha közösségbe kerül.
2010. szept. 1. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem normális


a gyerekdoki mit momd? úgy tudom ilyen kis korban még nem müthető..

2010. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
multivitamint én nem adnék gyereknek. Mesterséges termék. A manduláját mutasd meg gégésznek. Valószínűleg ki kell venni. A lányomnak is ki kellett.
2010. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Garatmandulát 4-5 éves kor alatt nem vesznek ki... Voltunk már fül-orr-gégészeten vele, de a doki nem igazán nyugtatott meg. AZt mondta, hogy előbb utóbb ki kell venni az orrmanduláját az esetleges szövődmények miatt, de attól még a garatmandulája ugyanúgy begyulladhat havonta. :(
2010. szept. 1. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy sokan lehurrognak, de én meglátogatnék egy természetgyógyászt.

Mikor kicsi voltam, hasonló problémám volt, igaz nekem nem havonta, de évente átlag 2-3-szor. Anyukám igyekezett elkerülni mindenféle művi beavatkozást, így kötöttünk ki mi is egy természetgyógyásznál, aki megtanított anyunak valamiféle lábmasszázst, amit azután minden reggel elvégzett rajtam. Meg talán valami krémet is kaptam. Utána sokáig semmi bajom nem volt, azóta is évente egyszer durran be a mandulám.

2010. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló! Én nem hurroglak le, inkább felpontoztalak! Mint írtam, teljesen tanácstalan vagyok (az orvosokkal együtt) ezért minden épkézláb ötlet érdekelne ez ügyben, úgyhogy inkább köszönöm! :)
2010. szept. 1. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyu én ajánlani tudom az orvos által felírt immunerősítőket mi a Brocho Vaxomot szedjük!mellette béres csepp és C vitamin!megéri megpróbálni!
2010. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 2 és fél éves,idén már 3-szor volt tüszős mandulája.Én is nagyon kétségbe vagyok esve.Júliusban is volt egyszer neki,meg augusztusban is.Akkor most számítsak rá,hogy neki is havonta lesz?Egyébként én ma kezdtem adni a broncho-vaxomot,remélem használ!Írhatnál privit,úgy látom egy cipőben járunk...
2010. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!