Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy közös gyerek vállalása...

Egy közös gyerek vállalása megoldás lenne ahhoz, hogy megtudjam, milyen szülőnek lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már babát!

Egy közös gyereket életem szerelmétől.


Viszont azt is tudni kell,hogy páromnak van egy 8éves fia,az előző kapcsolatából.

Elfogadtam,szeretem!

De,féltékeny vagyok rá.

Nagyon apás,sokszor úgy érzem,ha itt van a gyerek,nem jut időnk egymásra a párommal.

Kisebbségi érzetem támad,mintha,én fölösleges ember lennék a számukra!


Ezért is szeretnék közös gyereket,hogy tudjam mi az,hogy gyerek,mi az,hogy szülőnek lenni!


2010. szept. 1. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen már érzés. Nekünk úgy jött össze a család, hogy én anyuval és két tesó mosthaapámmal. Anyum mondta, hogy nagyon szereti a tesóimat, de képtelen olyan lenni velük mint velem. Állítja, hogy sokkal türelmetlenebb, kevesebb dolgot fogad el tőlük. Én simán odaállhatok, hogy heló anya! gáz a szoknyád, de a többiek bizti nem. L/19 személyes tapasztalatom (szerencsére) még nincs, de remélem ez is segít valamennyit. :)
2010. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Ne azért vállalj gyereket, hogy "hátha nem leszel rá féltékeny".... h ennyi lenne az indokod, inkább vegyél egy barbiet.....
2010. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kelemenkelo ***** válasza:
attol hogy gyereket vállalsz nem fog elmulni a féltékenységed.sőt.akkor meg ott kleszu a saját gyerek akiért tőbb odafigyelést vársz...tapasztalatbol irom
2010. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!