Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oldanátok meg a bevásár...

Hogyan oldanátok meg a bevásárlást, ha a gyereketek napközben elalszik?

Figyelt kérdés
Lefutnátok gyorsan, ha közelben lenne a bolt?
2021. okt. 7. 14:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eszembe nem jutna otthon hagyni. A bolt megvár.
2021. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk akkor mennék mikor ébren van. 🤔
2021. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Egyetlen egyszer szaladtam ki a kisboltba ameddig aludt, ami egyébként max 2 perc gyalog. Reménykedtem, hogy senki nem lesz abban a holt időszakban de persze fullon volt, úgyhogy életem legstresszesebb pár perce volt ameddig hazaértem. Volt is bűntudatom, hogy fontosabb volt az a valami, mint a biztonsága. Soha többet nem hagyom magára. Azóta mindig együtt megyünk. A bolt megvár ahogy az egyes írja.
2021. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Kozelben van a bolt,igyis mindig kell 10 perc legalabb vagy 15. Sosem hagytam s nemis hagynam 5 percre sem magara,meg ha alszik sem.
2021. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elötte, vagy utána megyünk együtt.

2 házra a bolt, netto 5 perc alatt megjárnám. A gyerek 2 és fél éves.

2021. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Megvárnám, míg felkel. 4 kicsi gyerekem van, nulla segítség, de sosem hagytam még itt őket, nem is fogom.
2021. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

Én pl direkt babakocsiba altatom ha látom hogy fáradt én meg pont tervezek boltba menni.


Magára sose hagytam, a kukát is úgy tolom ki, hogy viszem a bébiőrt stb.

2021. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig délelőtt megyek és viszem magammal. Kell neki is,hogy emberek között legyen.
2021. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Online rendelés, férj, hétvégi bevásárlás, vagy viszi az ember a gyereket.
2021. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
8%
Attól függ mekkora a gyerek. Amíg a kuságyból/járókából nem tudott kijönji simán leszaladtam a kisboltba vagy a kutyákkal egy gyors sétára. Vittem a bébiőrt.
2021. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!