Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet ez?Kb 2 hete láttam...

Mi lehet ez?Kb 2 hete láttam a fiam combján egy olyan sebet mintha cigi csikk égette meg volna. Ez teljesen kizárt mert senki nem dohányzik körülötte. Most a közepe már szép de olyan mintha nagyobb lenne és csak a körvonal látszik.

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy gombás fertőzés?
2021. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2021. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hmm, az én kisfiamnak is van egy hasonló fura dolog az arcán pár napja. Nem seb, de olyan durva a bőr felülete egy pici körben, mintha cigi égette volna meg, pedig biztos, hogy nem történt vele ilyesmi. Engem egy kicsit csigavonalra emlékeztetett, mintha olyasmi mintája lenne. Mi voltunk dokinál, megmutattam, annyit kérdezett a doki, hogy nem evett-e paradicsomot, lehet, hogy allergia.

A gombára én is gondoltam, bár fura, hogy az arcán jönne ki. Lehet, kenem pár napig canestennel.

2021. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kullancscsípése nem volt?
2021. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni a lábamon és a karomon, mikor kicsit le van gyengülve a szervezetem, vagy nagyon meg vagyok fázva, meg főleg ha dehidratáltság is társul hozzá, akkor jön elő. Először én is azt hittem valami gomba, de gyanús hogy inkább az immunrendszerrel függ össze. Ilyenkor sok folyadékot iszom, vitamint szedek, és elmúlik 2 hét alatt.
2021. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Gomba lesz az.Semmi gond nem lesz vele,de doki írjon rá krémet,ne Canesten meg hasonlók,mert sokkal gyorsabban elmulasztja az orvos által felírt kevert krém.
2021. okt. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, volt beteg pont mikor előjött de azóta már egy hete volt oviba is még nem múlt el. 3 éves. Megmutattjuk orvosnak.
2021. okt. 17. 08:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig betegség után jön elő.Szerintem olyankor fogékonyak ilyesmire.Pár nap alatt elmúlik,de érdemes a dokitól kérni krémet.Először én is mindennel kenegettem,de mindig visszajött.A doki felírta a kencét,3nap alatt elmúlt.
2021. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet ekcéma folt is.
2021. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, légyszi írd meg, a ti orvosotok mit mond rá és mit ír fel, kíváncsi vagyok. (3-as vagyok)
2021. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!