Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden játszótéren van egy...

Minden játszótéren van egy beképzelt anyuka klikk?

Figyelt kérdés

A ti játszótokon is vannak klikkesedő anyák? Akik mindent jobban tudnak, össze súgnak a hátad mögött? Akiknek a gyerekei csodagyerekek és mindent előbb kezdtek mint az átlag?

És még egymást is kibeszélik ha valaki nincs ott :s


2021. okt. 24. 16:37
1 2 3
 21/23 Derjaderja ***** válasza:
70%
17. Igen, az idősebb nők viszont abszolút gázak tudnak lenni, én minden nagymamának látszó lényt messzirőp kerülök.
2021. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Viszonylag kis varosban elunk, de lepten nyomon jatszoter van.

Nalunk egy ilyen van, nem is jarunk ide (pedig egyik legjobb jatszoter).


Nem mindegy milyen ruha van a gyerekeden, mert kinezik. Ahogy teged is.

Csoki-cukor-nasi-udito stb alvilagi dolog.

A te gyereked holmija a tobbie is. Barmi is az. Akar el is viheti. Ha visszakered, mert indultok haza es kellene a bicikli, nagyon szar alak vagy.

Mindenki egy evesen szobatiszta, 1.5 evesen szaval, 2 evesen 3 nyelven beszel.

Etc etc.


Ha valaki hianyzik a csodaklikkbol azt kibeszelik a hata mogott is.

Baromi faraszto lehet igy elni.

Probaltam nem tudomast venni roluk, de minden jo pillanatot elb.sznak, igy nem jarunk arra.

Erdekes, mert a tobbi jatszon nem talalkoztam ilyennel.

2021. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A játszón nem volt szerencsém még ilyen anyukákhoz de az ovis csoportunkban rengeteg volt.

Pont abba a csoprtba raktak minket amelyikbe a kisvárosunk elit kőgazdag családok gyerekei jártak.

Mi sem vagyunk szegények de gazdagok sem. De tök kellemetlen volt amikor reggel vitted a gyereket vagy hoztad délután és úgy végignéztek rajtad, hogy még én szégyeltem magam. Probáltak jópofizni persze. 😂

Az ovónők fenekét is nyalták folyamatosan. Egy mondatot nem lehetett váltani velük mert beálltak az ajtóba és nyaltak..

Ha kirándulás volt vagy közös program az maga volt a pokol.

Mindenkivel beszélgettek aztán láttad, hogy elvonulnak és sutyorognak.

Aki nem az ő értelmi szintjükön volt azt egyből kigúnyolták. Tehát nem vagy vállalkozó, nem milliomos a férjed stb..

Én se szeretem az ilyen fellengzős anyukákat de elkell viselni néha őket.

2021. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!