Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyibe kerül 1 hónapban a...

Mennyibe kerül 1 hónapban a bölcsi (Db-ben, de más városból is írjatok)? Miket és mennyit kell befizetni, beadni az ellátáson (étkezésen) kívül?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (Budapesttől 20kmre) 46-60 között van/hó étkezéssel. Amúgymindent kell vinni nekik: takaró, párna (ez van, ahol van, de úgyis megszokta már a sajátját), pelus, ha pelusos, pizsi, váltóruha, váltócipő stb...
2010. szept. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4600-6000 Ft-ra gondoltál, ugye? Nem 46.000-re?
2010. szept. 3. 08:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést én tettem fel, szemezgess, hátha megtudsz belőle valamit, ami érdekel. Igaz budapesti vagyok... de hátha felétek sem nagyon van másképp.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2010. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, sok érdekes válasz volt, a 30000-es sztm nem állami bölcsőde, az nagyon durva lenne havonta.


Mi szeptembertől kezdjük az napi 3x étkezés 330 Ft naponta, így havi szinte ez 6500-7000 Ft, csoportpénz 1000 Ft havonta (én ezt soknak tartom, azért, mert mindent be kell vinni, nem tudom mire költik évente azt a 10000 Ft-ot gyerekenként?!)


Szóval ezért kérdeztem, hogy máshol hogy megy ez.


Várok még válaszokat! Köszi

2010. szept. 3. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kecskeméten: kb. 450 forint egy napi étkezés ( ha beteg, le lehet mondani). Ezenkivül vinni kell pelust/wc papírt, gyümölcsöt hetente, mesekönyvet, lepedőt, váltócipőt, váltóruházatot. És bármivel lehet még támogatni a bölcsit (megunt játékok, könyvek, textilek stb.) Ha ünnepség van, akkor arra még kérnek pénzt (1-2 ezer forintot) És biztosítást kell kötni a gyerekre, min. 500 forintosat egy évre. Biztos még lesznek más költségek is. De nálunk három gyerek van, így féláras lesz.
2010. szept. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

394/nap, vinni: két zsepi, két cs szalvéta, popsitörlő, pelus, váltó ruha,cipő.

Gyümölcsöt ott adják, ágynemút is ott adják. Ja és havi 500 ft a csop.pénz. Karácsonykor kapnak haza vihető játékot és a bölcsibe is hagyott játékot.

2010. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk (Gyulán) 320,- Ft/nap/hó. Előre kell fizetni, de, ha beteg a következő hónapban azokat a napokat beszámitják. Pelust igény szerint, 1 db bébiszappant, 100-as papirzsepit, 2 tekercs wc-papirt kell vinni. Ágynemű, váltócipő és váltóruha saját.

8-kor reggeli, 10-kor uzsi, fél délben ebéd, 3-kor uzsi.

Különpénz nincs. Rajzokat hazavihetjük. Kisebb ajándékokat kapnak. Névnapra, szülinapra, ünnepekre.

2010. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!