Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajcsyban jártatok UH-n?...

Bajcsyban jártatok UH-n? Érdemes befizetni a pénzt, hogy felvegyék a vizsgálatot DVD-re? Csak mert amikor csekket kértem a nővérszobában, azt mondták, hogy csomószor nem is jó a felvevő és hogy nem is túl jó.

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Előre is bocsi, nem tudok válaszolni, csak engem is érdekelne ez a kérdés, meg hogy ez mennyibe kerül. Jövő héten megyek 20 hetesre a Bajcsyba, és érdemes-e ilyenkor felvetetni? Kérhetek képet is, vagy azért is fizetni kell? Az előzőnél se adtak egyet sem, de már bánom, hogy nem kértem/kérdeztem meg.
2011. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk jó lett a felvétel, én nem bántam meg, hogy kifizettük.

Képet minden alkalommal kértem, de felvételt csak egyszer. A képért nem kellett fizetni, de ha nem kérek, akkor nem is adtak volna.

2011. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2000 forint, az osztályirodán lehet csekket kérni.


[link]


Itt megtalálhatod, hogy milyen lemezt kell vinni.

Nekem a nővérek azt mondták, nehogy befizessem előre a csekket, vagy telefonáljak előző nap vagy még biztosabb, ha aznap a kórház pénztárában fizetem be és ha nem jó a gép, a pénztárból visszaadják a pénzt. Aztán hogy így van-e? Mondtak már annyifélét, ami nem is úgy volt.

2011. máj. 11. 08:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok köszi a választ, jövő héten megyek, akkor lehet én is kérek felvételt. (Most jól megfordult, a kérdező a válaszoló,és fordítva :-)))
2011. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na most akkor megint én kérdezek, illetve kérek! Írd már meg légyszi majd, hogy milyen volt az UH és hogy sikerült a felvétel?

Köszi!

2011. máj. 13. 13:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Voltál végül? Milyen volt?
2011. máj. 25. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltam még a múlt héten. Ne haragudj, de teljesen kiment a fejemből. Végülis DVD-t nem csináltattunk, de képet akartam kérni, erre közölte a doki, hogy kifogyott a papír a gépből, így nem tud nyomtatni. Én akartam volna, de párom lebeszélt, hogy a bátyjáéknak is van, és egyszer megnézték, aztán annyi, meg drága, minek ennyiért, meg stb. Úgyhogy lebeszélt róla, de már kicsit bánom, így, hogy képet se sikerült kérnem :-(. Legközelebb csak két hónap múlva megyek, még addig újra gondoljuk.
2011. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy írtál, majd még addig kitaláljuk mi is, kérjünk vagy sem.
2011. máj. 26. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!