Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor szokás a csoportpénzt...

Mikor szokás a csoportpénzt befizetni az oviba?

Figyelt kérdés
Egyből évkezdéskor vagy később is ráér?Hogy szokás abban az esetben ha egy összegben kérik nem havonta?
2009. aug. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk havonta kellene. Én pl. tavaly év elején befizettem egészen májusig. Egy borítékba betettem a pénzt, bele tettem egy papírt, amelyre ráírtam, a fiam nevét, meg havi bontásban a pénzt, hogy melyik hónapot adtam. A borítékra meg ráírtam a nevét a gazd. felelősnek. Oda adtam az óvónőnek, ő meg továbbította. Sosem volt félreértés vagy gond belőle.
2009. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk az évkezdés után nem sokkal volt egy szülői, és ott adtuk az első csoportpénzt, akkor választottunk gazdaságist is. Lehetett havi,féléves,vagy éves befizetés is
2009. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a csoportpénz? Bocsi, csak kíváncsi vagyok, mint óvónéni. Én nem szedek ilyet, nálunk nem szokás. Csak papízsecit, wc papírt, szalvétát hozatunk be. Akkor kérek pénzt, ha a szülők megbeszélik, hogy nem akarják egyesével megvenni a zsírkrétát, mappát, jó minőségű ceruzát, ollót, hanem beszedem a pénzt és én megveszem minden gyereknek. (sajnos az oviknak már nem nagyon telik ezekre a dolgokra..)
2009. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5000ft-ot mondtak egy évre és igy nem kell semmit vinni mindent beszereznek az óvónénik.csak nem tudom hogy most egyben kell egyből nekik év elején vagy ráér ha a következő hónapban adom nekik.Elég húzós az ovikezdés,majdnem az egész ruhatárukat ki kellett cserélni a gyerekeknek akkorát nőttek a nyáron,ráadásul 2 gyerkőcöm egyszerre kezdi az ovit...szóval nem bánnám ha nem kérnék rögtön az első héten....ezért érdeklődöm hogy mi a szokás,ki sem szeretnék lógni a sorból,nem szeretném ha nem lennék szimpi rögtön az elején...de biztos értitek miről beszélek.
2009. aug. 19. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:

19:51 vagyok. Köszi, hogy megírtad. Gondolom, akkor zsepit, meg ilyesmit sem kell vinni. Nem rossz szokás. Sokan úgy gondolják, hogy az oviba a gyerekeknek a gagyi wc papír is jó. Pedig a jobb minőségűvel könnyebb...

Szerintem később is ráérsz befizetni. Legalábbis én úgy gondolnám. Talán első nap említsd meg az óvónéninek, hogy Te nem tudod rögtön egyben kifizetni. Biztos lesz, aki befizeti és abból az évkezdéshez szükséges dolgokat meg tudják venni.

2009. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!