Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gáz helyzet! Melyiket választa...

Gáz helyzet! Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Műteni kell a kisfiamat vízsérvvel. Az egyik kórházban nagyon profi lennne az orvos de éjjelre ott kellene hagynom, a másikban nem ismerem az orvost- akár jó is lehet meg nem is- de 24 órát vele lehetek.
2010. szept. 3. 08:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a profi dokit választanám és bennt lennék amennyit csak lehet.
2010. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is a profit választanám, az fontosabb. És ott lehetsz vele, amíg elalszik, aztán hajnalban visszamehetsz.
2010. szept. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Attol is fugg mekkora a kisfiad. Az enyem 7 honapos de nem biztos, hogy ott tudnam hagyni egy ejjelre. Nem azert mert nem bizom a korhazba de nagyon megijedne szerintem szegeny es vegig uvoltene. Ha mar nagyobb akkor lehet, hogy egy picit egyszerubb, en csak az en helyzetemet tudom alapul venni. Igy en inkabb ott maradnek vele. Esetleg nem tudok valahogy megtudni a masik korhazban ki fogja muteni, utanna erdeklodni egy kicsit milyen doki. Ha a neve kiderulne akkor sokat megtudnal rolla szerintem.

Remelem hamarosan tullesztek rajta barhogy is dontesz es kitartast nektek.

2010. szept. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én lehet hogy azt választanám hogy 24 órában vele legyek.Sokat segithet!De a másik doki után érdeklődnék mindenképp,meg az sem mindegy mennyi idős a kicsid.
2010. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, mi az. Ezt talaltam: A lágyéksérvek egy speciális formája a vízsérv, amely igen ritka kivételtől eltekintve csak fiúknál figyelhető meg. Ebben az esetben a sérvtömlőbe nem hasüregi szerv, hanem a hasüregben kisebb - nagyobb mennyiségben mindig jelen levő hasüregi folyadék, a "sérvvíz" található. Igen jellemző, hogy különböző fertőzésekkor, amikor fokozódik a hasüregi folyadék termelődése, a vízsérv mérete is nő. Napszaki ingadozás is megfigyelhető, mert napközben, amikor a gyermek túlnyomórészt függőleges testhelyzetben tartózkodik, a folyadék a hasüreg legmélyebb pontjára kerül, a nyitott sérvtömlőn keresztül a herezacskókba kerül. Esténként ennek megfelelően szembetűnőbb a sérv megléte. Reggel - az éjszakai fekvő helyzetben a sérvvíz visszafolyik a hasüregbe - kevésbé látható a duzzanat. Némely esetben a vízsérvhez hagyományos, tehát béltartalmú lágyéksérv is társul. A sérvtömlőt alkotó hashártya folyadék felszívó képességének köszönhetően a vízsérv 2 éves korig felszívódhat. Ezután a spontán gyógyulás esélye csökken.

Ezek szerint a gyerek mar tobb, mint 2 eves, egy ejszakat kibir nelkuled, megerti, miert kell ottmaradnia egyedul, ha elaludt, szepen hazamesz, es reggel azonnal bemesz a korhazba, amint lehet. Mutet utan amugy sem lenne ebren a kicsi. En a bizalmat valasztanam.

2010. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a profit válaszd és nézz utána a jogaidnak, mert szerintem bent maradhatsz éjjelre is. Én úgy tudom nem küldhetnek el, csak nem muszáj fekvőhelyet biztosítaniuk.
2010. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Profi doki szintén és ha kell állva a folyosón töltöm az éjszakát.
2010. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2 éves a manó
2010. szept. 3. 09:38
 9/16 anonim ***** válasza:
A profi doki és maradnék a kórházban, akár a folyosón.
2010. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Válaszd a profi orvost, mert jogod van bennmaradni a gyerekkel, csak - ahogy előttem írták - ágyat nem kötelesek biztosítani. Sajnos a kórházak szeretik elfelejteni ezt a törvény adta jogot, pedig a nővéreknek is egyszerűbb, ha ott a szülő.
2010. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!