Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Több gyerkőc esetén hogyan...

Több gyerkőc esetén hogyan oldjátok meg ha betegek?

Figyelt kérdés
3 gyermekünk van (kisiskolások) és semmi sem úgy alakult, ahogy terveztük. Jelenleg csak a férjem dolgozik, én még itthon vagyok velük gyesen. Jó lenne végre munkát találni, de így, hogy valamelyikük mindig beteg szinte reménytelen. Ti ezt hogyan oldjátok meg?
2021. okt. 28. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
A legtöbben pont úgy ahogy te. Vagy esetleg nyugdíjas nagyival
2021. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nálunk a nagyszülők nem merik már bevállalni őket, mert túl pörgősek és veszélyes helyzetekben a félnek, hogy nem tudják időben megmenteni őket. Amíg tudtak, a szüleim vigyáztak rájuk, akkor tudtam legalább néhány órában dolgozni, de most...
2021. okt. 28. 18:48
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Úgy hogy nem szültem hármat
2021. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Sokan beküldik betegen őket iskolába, óvodába.
2021. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Jó taktika, de esetünkben ez a tanács 10 évet késett...
2021. okt. 28. 19:09
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Iskolás gyerekek már ritkán szoktak betegek lenni, ezért nem jellemző, hogy az anyukák ne tudnának dolgozni.
2021. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Mi váltott műszakban dolgozunk,így egyikünk mindig itthon van amúgy is.A szüneteket is így oldjuk meg,ha pedig extrán beteg valamelyik,és igényli, akkor én (anyuka)táppénzre jövök vele.Nálunk 4 gyerek van,a legnagyobb lassan ellátja magát betegen is,de egyedül azért nem hagynám.Ő 13 éves.
2021. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Ez mi, már elnézést... 13 évesen nem hagynád egyedül? 1 év múlva középiskolás. Ennyire büdös a munka vagy csak simán életképtelennek akarod nevelni 7es?
2021. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
8nem azt mondtam,hogy 13 évesen nem hagynám egyedül,hanem,hogy nagyon betegen nem hagynám egyedül.Az értő olvasás nem nagyon megy úgy látom.Nem egy orrfolyásról beszélek,hanem pl voltunk covidosak tavaly decemberben, amikor én sem tudtam felkelni konkrétan.Most is dolgozok, egyáltalán nem büdös a munka,leírtam azt is,hogy csak akkor jövök táppénzre is,ha valamelyik nagyon beteg,pl egyfolytában hány meg megy a hasa,hiszen olyankor bármikor súlyosabbá is fordulhat a dolog.A férjemmel 2-en oldjuk meg őket, ezért járunk váltott műszakba.
2021. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Ha betegek, a ferjemmel felváltva home officeolunk, így mindig itthon tud maradni valaki. De azért nem sűrűn van elhúzódó betegseguk. Gyerekeid hogyhogy olyan sűrűn betegek, hogy dolgozni sem tudsz? Van valami immun problemajuk?
2021. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!