Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megnéznétek ezt a videót? Az...

Megnéznétek ezt a videót? Az én fiam, ugyan ilyen, akkor lehetséges hogy autista?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 3. 14:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%
Én max a lábujjhegyen járásra és a kényszeres sorbaállításra mondanám azt, hogy fura, gyanús....de persze ismerni kellene ezt a kisfiút, mert ebből az összeválogatott pár percből nekem nem tűnik autistának. Láttam már nem egy autistát, és sokkal durvábbak voltak.
2010. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
46%

Az én 18hónapos fiam is csinálja mind ezt amit itt láttam.

Szerintem a sorbarakásra sem lehet ráfogni,hogy autizmus jele,simán lehet egy különös képesség jele is!A többi meg csak bohóckodás,játék.Nagyon aranyos ez a kisfiú,sose jutott volna magamtól eszembe róla az autizmus!

2010. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem autista, de nem vagyok orvos... 15 hónapos múlt a fiam, tornyot nem épít, de az autóit folyamatosan sorba állítja, tüsi a haja, tehát nem a haját, hanem a fejét rázza ezerrel... Főleg ha zenét hall. :)
2010. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Jó hogy mindenki igy gondolja! Én is igy gondolom,és remélem! Köszi mindenkinek!
2010. szept. 4. 13:01
 25/28 anonim ***** válasza:
az a kisfiu nem autista...van ism,akinek a kislanya az..a videon lathato kisfiu egeszseges...az en kisfiam november 29.-en lesz 4 eves es csak most KEZD!!! beszelni..ertelmes okos csak nem akart beszelni,semmi gond nincs azzal ha a manoka kesobb kezdi el..ez ugyanolyan mint a szobatisztasag,meg kell ra erni..agyamra mennek az okoskodok mikor elkezdik hogy ennyi evesen ezt es ezt kene tudnia..minden kicsinek mas a tempoja senki ne surgesse semmire a gyereket...anyosom 10 honaposan egyfolytaban biliztetni akarta a fiamat,a gyerek sikitott naluk,en hagytam a pelust..egyik naprol a a masikra o kerte hogy vegyuk le,azota nincs pelus meg ejjel sem es nem volt meg baleset sem:)) sot 4 evesen siman kitorli a feneket nagyvece utan tisztara! nem kell mondjart mindenert panikolni ha nem a nagykonyv szerint csinal valamit a kicsi...en fiam is kepes orakig elnezni egy bogarat vagy a sajat ujjait es jatszik vele:))
2010. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
az én fiam is kettő és nem beszél, ill néha kinyög egy-egy szót amiről általában fogalmam sincs h mi lehet, a kommunikációja nagyjából....öööööeeee.....-re korlátozódik és egyébként általában gyanakvó az idegenekkel......az építés dologra alapból azt mondanám h aranyos és mi például szoktunk legóból építeni tornyot...az orvosod szerintem visszaadhatja a diplomáját, nem is tudja mekkora aggodalmat okoz egy ilyen feltételezés!
2010. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
én fiam 26 hónapos és alig mond néhány szót.dokink azt mondta 3 éves korig várnak és utánna csináltatnak hallásvizsgálatot és pszihologuhoz küldenek.de addig még sok idő van.férjem anno még 4 évesen sem beszélt,hónapokig jártak dokihoz,aztán kiderült hogy csak nem akar.most be se áll a szája.amúgy fiamnak is vannak furcsa dolgai de sztem ez nem feltétlen jelenti azt hogy autista.pl kockával ugyanezt csinálja,rázza a fejét,sokáig el tud bambulni vagy belefeledkezik a legózásba,utálja ha csak egy szösz is van a kezén rögtön meg kell törölni.minden este elmutatja hol volt a karácsonyfa hol az égő és nekem mondani kell mert cirkuszt csap.sztem a dokitok egy kicsit zizzent.de ha aggódsz vidd el pszichologushoz.
2010. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A fiam ugyanezeket csinàlja,mint az utolsò vàlaszoló kisfia:) nem semmi, mennyi " problèmàs gyerek" vam itt:)))) semmi bajuk!!!
2010. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!