Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen jobb már tudni az...

Hány évesen jobb már tudni az igazságot a Mikulással/Jézuskával stbvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi az a kor, amikor már gáz ha ezekben még hisz a gyerek?
2021. nov. 6. 17:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra már nem emlékszem, hogy mi az öcsémmel mikor tudtuk meg de utána még nagyon sokáig úgy beszéltünk róla, hogy 'vajon mit hoz a Jézuska-Mikulás'... 8.5 és 7 évesek a gyerekeim, a nagyobb már tavaly pedzegette, hogy nem-e lehet, hogy én rakom a fa alá az ajándékot... Meg pontosan hol él a Mikulás, hogy tudok vele beszélni stb... Én még nem szeretném elmondani nekik mert olyan boldogok ettől az egésztől, de időnként meg mégis elmondanám amikor pl a karácsonyfa mellett a fejemhez vágja, hogy "én mondtam, hogy jó gyerek voltam és megkapom a Jézuskától", na ilyenkor a fejére olvasnám, hogy ezt egyébként én vettem és szívesen :D Mert nem csak a Jézuska szeret téged ennyire hanem az anyukád is. :)
2021. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyugodtan mondhattad volna, hogy "tudtam, hogy megkapod, mert ha én lennék a Jézuska, én is megajándékoználak vele"
2021. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én sosem hittem a Jézuskában, de van egy ismerősöm, aki 30 éves (autista) és még mindig hisz.
2021. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!