Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Válás után egy új kapcsolatban...

Válás után egy új kapcsolatban vagyok, de a kisfiam nem jön ki a férjem fiával. Emiatt veszekedés van, mi lenne a jobb? A fiamat az apjához költöztetni vagy szakítani?

Figyelt kérdés
Sajnos itt nem csak a fiamról van szó hanem arról, is hogy terhes vagyok. Szeretem a páromat, nyáron esküvőnk lenne. De a fiam borzalmasan megváltozott, agresszív, hisztis undok soha semmi sem jó neki. Ma megütötte a hasamat is. Az apja nem lenne ellene ha oda költözne a fiúnk, de azt a feltételt akarja megszabni hogy havonta 2x találkozhatunk.b
2019. ápr. 4. 20:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Hát... Ha el akarod veszíteni a fiadat, akkor költöztesd az apjához.n

Miért nem a leendő ferjed fia költözik amúgy?

2019. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Vidd el a fiadat gyermek pszichológushoz. Talán segít a dolgon. Ki kell deríteni, hogy miért viselkedik így.

Ha az apjához költözteted, akkor úgy fogja érezni, hogy mindenki fontosabb nála.

2019. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
99%

Mennyi idős a fiad?

Amúgy szerintem féltékeny.

Viszont anyaként egyáltalán nem bírom felfogni, hogy jutott eszedbe az apjához való költöztetés... Nekem ez olyan kicsit lepasszolósan hangzik, mert hát ugye jön az utánpótlás...

2019. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Azért durva, hogy elpaterolbád a saját gyereked egy új farok miatt. Egyedülálló anyaként is undorítónak tartom.
2019. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetés. Rengeteg. Sok szeretet. És egy pszichológus is segíthet. Mennyi idős a fiad?
2019. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

A a probléma forrását kell megoldani, megkeresni



Az pedig nem a párod személye lesz.



Ha elköltözteted az csak ront a elygeten


Mennyi idősek a fiúk?

2019. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell csodálkozni a viselkedésén mert felborult az egész élete és a házasság, kistesó születése még rátesz pár lapáttal. Semmi stabilitás nincs most az életében. Ha elköltözteted akkor gyakorlatilag el is veszítetted őt örökre.

Kicsit több megértést és szeretetet kellene felé mutatnod. Én azt javaslom együtt menjetek el pszichológushoz, mert ebben a történetben nem csak neki van szüksége segítségre, hanem neked is. Sajnos látszik, hogy nem tudod kezelni a helyzetet, ami nem feltétlen gond, csak legalább próbáld meg és ne az egyszerűbb utat válaszd azzal, hogy lepasszolod a problémát, jelen esetben a tulajdon gyerekedet.

2019. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom! Az,hogy eszedbe jutott,hogy inkább a fiadat küldöd el,mint a pasidékat,egyszerűen ocsmány.
2019. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyenek miatt gyűlölik a nőket egyesek. Tökéletes alapot adsz a sztereotípiáknak.
2019. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Szóhoz sem jutok. Hogy jutott ilyesmi egyáltalán az eszedbe??? Ez nagyon durva... Ha a kicsi problémás lesz kinek fogod lepasszolni?


A lányom nem igazán jön ki a párommal. És sokszor mondja, hogy apjához fog költözni. De én mindig elmondom neki mennyire szeretem és mennyire hiányozna. Folyamatosan dolgozunk azon, hogy megoldódjanak a dolgok, mindenkinek jó legyen. Eszemben sincs az apjához költöztetni.

Szegény gyereked....

2019. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!