Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, hogy az 5 éves...

Van olyan, hogy az 5 éves gyerek még annyira szinkronban van az anyukájával, hogy azért ébred fel éjjel többször, mert az anya este sok kólát vagy kávét ivott?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Persze, a lelki köldökzsinóron átmegy a koffein 🤦

Ezt ugye nem gondoltad komolyan?

2021. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem mondták, mikor mondtam, hogy nem többször felébredt a gyerkőc, hogy azért van, mert látták, hogy tegnap ittam estefele kávét is meg kólát is.

Azt hittem, csak én nem tudok valamiről.

2021. nov. 15. 08:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2021. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Tehát az ismerősöd szerint van egy egészségesebb módszer a kávézásra? Ha sokat nézem, ahogy valamelyik családtagom kávézik, akkor nekem nem kell bevinnem a koffeint, mégis friss leszek. Igyekszem majd nagyon koncentrálni.
2021. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyesmiben olyanok hisznek, akik azt hiszik a gyerekük szellemeket lát, vagy emlékszik az előző életére, meg "idéznek" tőlük olyan zen bölcsességet, amit sose mondtak rosszabb esetben olyan idézetet tulajdonítanak nekik ami mások idézete.
2021. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Természetgyógyász és azt mondja, hogy a gyerek 8 éves korig szinkronban van az anyjával.
2021. nov. 15. 09:19
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Ok, ebből a 6. válaszból már minden világos 😂😂
2021. nov. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát... 2 lehetőséget tudnék elképzelni:

1. Még mindig szoptatja és így az anyatejen át került némi koffein a gyerekbe.

2. Egy ágyban alszanak és lehet anyuka nyugtalanabbul aludt a koffein miatt, így többet forgolódott esetleg és emiatt kelt többször a gyermek is.

Más racionális megoldást nem látnék.

2021. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
Vagy azok az okok, amit a 8-as ìrt, vagy beleivott a gyerek, és nem vettèk èszre. Nem hinnèm, hogy az anya illatàn annyira èrezni lehessen, hogy mit ivott, hogy a gyerek attòl nyugtalan legyen.
2021. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!