Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez gond? Hagyjam...

Szerintetek ez gond? Hagyjam vagy van rá megoldás?

Figyelt kérdés
3 évesem legalább egy hónapja reggelire csakis tojást és virslit hajlandó enni. Több féleképp készítem el neki de ezen kívül tényleg mást nem eszik meg. Kezd zavarni de nem tudom mit tegyek.
2021. nov. 26. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem majd ráun. Ha ebédre, vacsorára mást is eszik, nincs gond.

Nekem volt olyan nyaram, hogy reggel csak tükörtojást ettem. (Ovis koromban.)

2021. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
De örülnék ha ilyet reggelizne, a tojás egészséges, a virsli legalább fehérje. Leírom lányom mit eszik reggelire: csokis gabonapehely tej nélkül, vagy kenyér üresen minden nélkül, néha megeszik fél szelet sajtot utána. Ehhez képest szerintem jól reggelizik.
2021. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A seggemet a földhöz verném örömömben ha a 3 évesem ezt megenné reggelire. Az enyém egy db Danone Actimelt hajlandó meginni, meg egy fél zsemlét csak vajjal (külön utasít, hogy sem sajtot sem felvágottat nem óhajt rá), ha már megeszik mellé 2 karika kígyóubit akkor az egy ritka sikeres reggeli volt. Illetve ritkán eszik gabonapelyhet vagy joghurtot ha olyan kedve van, de abból is csak a Cheeriost meg a kekszes krémtúrót. Na bezzeg az oviban, mindent IS megeszik amit elé tesznek 😒
2021. nov. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szuper reggeli. Örülj neki.
2021. nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd megunja. Nálunk vannak időszakok mikor tojást esz ek tojással.. Annyira durván tolják, hogy már én undorodom a tojástól. Aztán egy darabig csend. Majd kezdik megint..

Én is mindig másképp készítem.

2021. nov. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

6-os takarodj már innen, nekem is valami hasonlót írtál a gyerekemre (elmaradott). Ritka tapló vagy, húzz innen!


Kérdező, szerintem a tojás az egyik legjobb reggeli. Nálunk is minden reggel az van.


Amit én csinálok, hogy egy kis terülj terülj asztalkát készítek, tehát van ott tojás, sonka, sajt, uborka, paradicsom, pirítós csíkok és oké eszi a szokásos tojását, de mindig megkínálom a többivel, hátha.

🙂 az én reggelim meg a maradék 😁

2021. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 30 éves leszek de néha nekem is van ilyen, hogy egy-két ételt fogyasztok napokig aztán megunom 😊
2021. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!