Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom miért akarja ezt?...

A kislányom miért akarja ezt? (Csikizés.)

Figyelt kérdés
A kislányom rendszeresen kéri (vagy kiprovokálja...) hogy csikizzem meg. Persze a játék mindig addig tart, amíg azt nem mondja, hogy hagyjam abba. De most azt kérte tőlem, hogy "Anya, csikizz meg, de ha azt mondom, hogy hagyd abba, akkor se hagyd abba!". Ez miért jó neki? Ti mit tennétek?

2021. dec. 9. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert játék.
2021. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Játszik. Most komolyan az a kérdés mikor hagyd abba? Csak érzed szerintem.
2021. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kisgyerek voltam, folyton én is ezt akartam játszani.
2021. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ettől lesz nekik izgalmas. Ha egy kicsit elveszítik a kontrollt. De csak úgy, ha közben biztonságban is érzik magukat. Érezni fogod, hogy mikor hagyd abba. :)
2021. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt csináltuk anyával, csikibirkó volt a neve. Imádtam. :)
2021. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Nejemet a nagynénje esténként a takaró alá nyúlva a talpát simi-csikizte, amíg elaludt. Egészséges asszony lett.
2021. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En kisfiam is szereti ezt, velem a hasát csikizteti, a mamajaval a talpát :) egyébként emlékszem en is szerettem gyerekként.
2021. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Na azon már nem kell agyalni hogy milyen fétise lesz ha megnő.
2022. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Szerintem fétise inkább annak lesz, aki gyerekként csak vágyott volna rá, de nem kapta meg.
2022. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
48%
Ha gyerek korban ez ellenőrzött módon játékos, szerető családi program, érintés - minden fajta erotika, szex nélkül - akkor ez teljesen normális, Mert szereti, attól nem lesz fétise. Viszont, ha majd a párja így ér hozzá, akkor jó emlékeivel nem fogja eltaszítani, tiltani a párjától, hanem egészséges játék, bizalom teremtő aktus ill. erotikus csikizés lesz, Boldogság hormonokkal kísérve!
2022. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!