Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Úgy tűnik, 2 éves kisgyerekem...

Úgy tűnik, 2 éves kisgyerekem emlékszik hónapokkal korábban történt dolgokra. Ez valóban lehetséges?

Figyelt kérdés
Ezek az emlékek megmaradnak később is?
2021. dec. 12. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az enyém is és más gyerekek is, utána majd törlődik oviskor végén, kisiskolás kor elején.
2021. dec. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De érdekes, nem gondoltam volna. Köszi a választ!
2021. dec. 12. 07:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy emlékszik. 2,5 évesem elmeséli a tavalyi karácsonyt. A nagyobb 4 évesen még emlékezett a 2 éves kori nyaralásra. Most 6 évesen viszont már nem.
2021. dec. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Én nem örülök ennek, mert akartam neki karácsonyra adni egy favonat készletet, amit pár hónapja kapott, de akkor még nem játszott vele. És félek hogy emlékezni fog rá, így nem tudom, mikor adjam oda :D
2021. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, emlèkeznek :)
2021. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiam kb egy éves volt, amikor a barátaink kölyökkutyája odaugrott elé. Akkor annyira megijedt, hogy azóta is fél a fekete kutyáktöl.

Nyilván ez kicsit más, mint a sima emlékezés, de nagyon sok dologra emlékezett a fiam is és most a 2 éves lányom is

2021. dec. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Nagy része törlődik idősebb korra. Nekem van kb 5 emlékem fél és 3 éves korom közt, amit nem felejtettem el. Ebből 3 rossz élmény miatt maradt meg bennem, 1 költözés miatt, 1 új ágy miatt.
2021. dec. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is meglepődtünk...most két éves,tavasszal voltunk kisvasutazni.Ott ugye mindenki integet mindenkinek.Ez annyira meg maradt benne,hogy ha vonatot làt integet. :)
2021. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mai napig van egy-két emlékem 2 éves korom környékéről.

Sőt van egy amin nagyon meglepődtek a szüleim is mikor elmeséltem, mert csak olyan 1,5 éves lehettem, nincs róla fotó, nem beszéltek róla később nekem, nem is olyan szörnyen rossz emlék, de mégis nagyon megmaradt bennem.

2021. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!