Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A nagy állandóan bántja a...

A nagy állandóan bántja a kicsit... Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5 és egy 1,5 éves lányom. A nagy mióta megszületett a kicsi állandóan bántja, üti veri... Mióta megy a kicsi még rosszabb, mert ugye játszana ő is a játékokkal, de minden is a nagyé(szerinte) ha elvesz valamit a kicsi, fejbe veri és ordítja neki, h az az övé. A kicsi konkrétan semmihez sem nyúlhat.. A nagy belemehet a kicsi ágyba, de a kicsi már nem mert üvölti h az az övé.. Most a legújabb mánia h fut térdre esik és úgy csúszkal, de állandóan neki a kicsinek aki elesik, beuti a fejét és ordít... Ez megy egész álló nap, nekem meg már a f@szom kivan...konkrétan semmi nem válik be, mondtam szépen, magyaráztam, mondtam csúnyán kiabáltam, büntibe küldtem a szobájába, nem érdekelt mit csinál.. Légyszíves mondjátok meg mit csináljak, mert eskü összepakolok de kínáig meg sem állok, már nem bírom ideggel h állandóan veri a kicsit...
2021. dec. 22. 21:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem nem biztos, hanem tuti hogy nem normális. Addig is fegyelmezd erősebben.
2021. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!