Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tavaly télen hol vásároltál...

Tavaly télen hol vásároltál gyermekednek kétrészes síoverallt és mennyiért (újonnan)?

Figyelt kérdés
Mondjuk C&A-ban, H&M-ben vagy Decathlonban? Ezeken az üzleteken kívül hol kapható még jó minőségű overall?
2010. szept. 7. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
én bizományiban vettem 2900.- ért rózsaszin overall kabáttal lepatentolható kapucnis.
2010. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pár hónapja vettem C&A-ban overált (szezon előtti kiárusítás), két részes 4000-ért, tavaly ősszel vettem csak kabát 8000-ért.....mert hirtelen kellett. Decatlon nagyon jó, de nagyon drága is.....de csizma onnan lesz, H&M-ből nekem csak használt van, azok is nagyon el vannak találva. Nagyjából ezek amik még megfizethetőek és a C&a-ban pl azt szeretem h ha mégse jó gond nélkül visszaveszik
2010. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én teszveszen vettem fillérekért, ezért több darabot is vettem, és nem is volt baj, mert egy tócsa, és már sáros is volt, moshattam...
2010. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!