Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ti hol vásároltok...

Anyukák! Ti hol vásároltok leggyakrabban gyerek ruhát (fiú 116-128 méret)?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válasza érdekel, akik új ruhákat vásárolnak.


Hol szoktatok vásárolni? Honnan rendeltek?


Nem vetem meg a használt ruhákat, de én azt veszem észre, hogy ebben a méretben elvétve akad csak 1-2 normális darab.


Mi az az összeg, amit pl. egy melegítő nadrágért, pólóért stb.. kiadsz?


2022. jan. 5. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Leginkább a Pepcoban, Kikben. De vettünk már őszi dzsekit a H&M-ben is.

Árakra nem emlékszem, de ezekkel a boltokkal belőjük az árszínvonalat is.

2022. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a lélektani határom nadrágra 2000-2500,- felsőkre is kb ennyi.


Én nadrágokat pepcoban veszek, mert folyamatosan tönkre mennek (tönkre ment a márkás is, szóval igen azt is próbáltam) vagy leárazást figyelek H&M-ben vagy hasonló üzletekben.


Rendelni eddig sinsayből rendeltem, de csak baba ruhát. Azoknak jó volt a minősége, ha a textil ugyanaz a 116 méreteknél is, akkor az is biztosan jó.


A KIK melegítők is elég jók, de én már direkt a gumis derekú farmer kinézetű nadrágokat veszem, amik vastagabbak mint a melegítő, de ugyanúgy rugalmasak és könnyű bennük a játék.

2022. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pepco, sinsay, h&m (bár itt egyre ritkábban, mert az árhoz képest nagyon gyakran gyatra a minőség), néha KIK.
2022. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


Olyan helyen élünk, ahol csak Pepco, KIK, Takko, F&F van + kínai.


Pepco-ban vásároltam a legtöbbet, sokakkal ellentétben én meg voltam elégedve, az ottani ruhákkal… viszont mostanában nem tudom mi van az üzlettel, de itt nálunk alig alig kapnak árut, vagy egyáltalán nem tetszik a választék…


F&F-et szeretem, de egyszerűen 104, esetleg 110 után semmi nincs… csak 140-től…

Takko sajnos nem opció, mert ott csak vékonyka gyerkőcre valót találok, az én fiam meg pont combban erősebb.

KIK-ben régen csalódtam, kevés választék, nagyon mackós darabok, felsők deformálódtak első mosás után.


Sinsay-el próbálkoztam többször. Eleinte jó volt.

Viszont alig van töltés, méretet úgy kell vadászni hajnalban.

Sokszor alulméretezett vagy silány, főleg a pólók.

Kétünnep közt jött rendelésem, több naci is volt, de belső hossz 40 cm?! Hát az nem egy 122-es nadrághoz passzol… pedig az anyaga nagyon jó.


Reserved és H&M oldallal szemezek, de basszus leárazva 4-5000 Ft egy melegítő!? 😨 sok tapasztalat nincs, így félek a minőségtől is.

2022. jan. 5. 11:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan kell valami, akkor Pepco, mert az közvetlenül a házunk mellett van, és ebben a városban más ruhabolt nincs. Ha jobb minőségű, vagy bármi, ami itt helyben nincs, akkor H&M, C&A, ha rendelek, akkor Bonprix.
2022. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, az itteni Pepcoban szintén gyatra a választék, de mondjuk melegítő nacit azért mindig kapok (remélem nem kiabalom el, pont ma akarok venni).
2022. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Decathlon nagyon jó online is tudsz rendelni amit házhozszállításal, illetve bolti átvétel is lehetséges.

Én Decathlon,C&a ,Lidl,Aldi,Takko.kik.

2022. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lidl-ben is van? Azt hittem csak baba. Régebben vásároltam ott ruhát.

Aldiban életemben 2x, ha voltam


Kaptam tippeket, körbenézek üzletekben és online. Nagyon köszönöm!

2022. jan. 5. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen a Lidlben szokták árulni gyerekruhát is de csak ilyen alkalom szerüen figyeld az újságot,az Aldi ugyan ez alkalom szerüen ott is árulnak csak figyelni kell az újságot .
2022. jan. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
H&m-ben teljes aron vagy szezonalis learazasnal bevasarlok a kovetkezo szezonra. Pepcot is szeretem. Sinsay is nagyon olcso bar kicsi a valasztek. Dechatlonban jó masszív cipők szoktak lenni, de ott vigyazni kell, mert kicsi a meretezes. Hasznalt ruhat nem igazan veszek.
2022. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!