Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha a 4 éves öcsém...

Mit tegyek ha a 4 éves öcsém eszméletlenül ordít?

Figyelt kérdés
Konkrétan olyan dolgok miatt, hogy elveszett egy hajszála vagy nem kap meg valamit ami nem az övé, és addig az egész utca zeng tőle amíg meg nem nyugtatja valaki azzal hogy pl elviszi a játékboltba. Visít, ordít, hisztizik és rossz nézni ahogy mindent összekínlódik mint valami elmebajos. Nagyon undorító. Már több hónapja ezt csinálja szerintem egészségtelen. Ha például rám mérges akkor azt szajkózza hogy legszivesebben levágná a fejemet meg ilyenek. Mit csináljak? Anyáék szerint ez egy korszak és majd elmúlik.

2022. jan. 5. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt ilyen az ocsem, de o idosebb koraban, 6-7-8? evesen, konkretan volt, hogy meg akart verni, mert nem kapcsoltam le a villanyt a konyhaban, mikor szerinte eleg vilagos volt. Valamit epp csinaltam a konyhaban, o meg a nappalibol rohangalt be duhosen visitva, hogy nem kell a villany, minek egetem feleslegesen. De volt sok egyeb random rohama aprosagok miatt. Aztan kinotte, mostmar egy tok nyugis, jo fej tinedzser srac.
2022. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Hát amíg valaki elviszi játékboltba, vagy bármi más módon megkapja amit akar, addig csinálni fogja. Miért hagyná abba? Én is visítanék, ha tudnám, hogy "jutalmul" pl elvisz valaki vásárolni az ő kontójára 😃

Tőlem mondjuk kapna egy büdösnagy pofont játékbolt helyett, de ez már a szüleid dolga.

2022. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
#2 Egyetértek a kettessel. Én biztos nem hallgatnám napi renden, nem vagyok én bolond és nem is szeretnék közéjük kerülni... Mindenki azt csinálhatja csak, amit megengednek neki. Hülye lenne a gyerek nem cirkuszolni, hisz rájött, hogy igenis kifizetődő. Illetve kialakult nála ez a szokás, rossz szokás, hogy vergődik. A ti dolgotok, de én biztos nem hagynám. Azért nehogy már mindenki úgy ugráljon, ahogy egy gyerek fütyül. Ez a gyereknek sem jó, nem szabad mindent ráhagyni.
2022. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahányat én ismerek, mind ezzel próbálkozik.. egy darabig
2022. jan. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek el gyerekpszichológushoz, de ne adjátok meg neki azt, ami miatt ordít.Nem kell játékboltba vinni stb., valami mással kellene lekötni a figyelmét, például menjetek együtt biciklizni, ilyen korban már meg lehet tanítani olyan biciklivel menni, aminek nincs pedálja.
2022. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
#5 gyerekpszichológus🤣Ez a gyerek csak szimplán el van kényeztetve. Nem nevelik, engedik neki a hisztit, ezért csinálja is. Az én testvérem gyereke is egyre többet visít, napjában már vagy 20x hisztizik, még csak 2 éves, de az a baj, hogy rosszul kezelik (sehogy) és így csak egyre rosszabb lesz. Nem támogatom a testi fenyítést, de ilyenkor én már rég ráhúztam volna a seggükre, tudják már azért, hogy hol a határ…
2022. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!