Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 4éves lesz februárban,...

Kisfiam 4éves lesz februárban, sose történt meg velunk ilyen… hajnali 3:30tól fajlaltatja a lábat. Fel sem akar állni, sír ha meg is mondom neki próbálkozzunk😞 Mitől lehet ?

Figyelt kérdés

“Baleset” nem történt. Egy nagyon sokat mozgó gyerek egyébként soha nem tudtam volna róla ilyet elképzelni sem 😞😞 nagyon aggódók.

Csak az egyik lába fáj…


2022. jan. 1. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Ezeregy oka lehet.. de gondolom már ügyeleten vagytok, ahol hamarosan kiderül
2022. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hétfőn tudom öt vinni orvoshoz 😞
2022. jan. 1. 20:30
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Még mindig fáj neki ha jól értem és még holnap sem akarod vinni orvoshoz? Hu azt lehet nem kellene... Legalább egy ügyeletet hívjál fel telefonon.
2022. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

Még mindig fáj neki?! Lábra állt már?! Ha nem akkor azonnal ügyelet! Sajnos a legrosszabb is bekövetkezhet! Vidd orvoshoz!

Egy gyerekápolo

2022. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem begörcsölt neki?

Az még utána is sokáig fáj, én sem szívesen állok talpra utána

2022. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Én is arra tippelnék, hogy begörcsölt. Nálam is előfordul néha gyerekkoromtól kezdve, hogy éjjel arra ébredek, hogy görcsöl mint az állat, csak nyilván ezt egy 4 éves nem tudja úgy körülírni.

Óvatosan nyújtani kéne, masszírozni.

2022. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Konkrétan a lába? Lehet csak lesugárzik és amúgy vakbél gyuszi?
2022. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus coxitis, azaz csípő ízületi gyulladás. Ebben az életkorban nagyon gyakori. Cataflam csepp jól szokta enyhíteni. Pár nap alatt elmúlik.
2022. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

gyulladás, görcs, esetleg rándulás (nem biztos, hogy az feldagad, nálam egy-egy elvegetál 24 órát is duzzanat nélkül, csak már érzem hogy nem lesz jó vége)? ne légy már ennyire fantáziátlan...

egy pontban, mindenütt, lüktet, folyton ugyanannyira fáj, dagad-e, vörösödik-e, bármi részlet? ilyen jellegű kérdésekre már egy négy éves is tud válaszolni.

2022. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Esetleg növés miatt.
2022. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!