Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden 2 éves gyerek hisztis?

Minden 2 éves gyerek hisztis?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
majdnem. az enyém hisztis. remélem kinövi.
2010. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen mert frusztált, hogy nem tud mindent megoldani, amit szeretne vagy elmondani és csak így tudja levezetni a feszültséget.
2010. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A baràtnöm lànya nem hisztis. Nem jellemzö. Fiam sem vèszes,de jòval gyakoribbak voltak koràbban a szàmomra èrthetetlen kitörèsei. Mindkettö 23 hònapos. De ha àltalànosítunk,akkor bizony mondhatjuk nyugodtan, hogy igen, a kètèvesek raplisak:)
2010. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem hisztis.
2010. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az enyém 26 hónapos fiú és már kikészít. Hirtelen tör rá, és akkor 20 percig is bírja, de úgy üvölt mintha épp nyúznám a bőrét. Már nem bírom hallgatni, de hiába szólok hozzá ilyenkor szépen nem érdekli teljesen más bolygó állásba kerül. Persze miután megnyugodott jön, hogy ő mennyire szeret engem. Nagyon szélsőséges egy kisfiú, én nem tudni mikor fog legközelebb beégetni valahol. Persze ilyenkor néznek rám mint valami véres rongyra, de nem tudok vele mit kezdeni. Mikorra növi ki?
2010. szept. 8. 15:13
 6/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. sajnos nem tudom de remélem minél előbb!!
2010. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Enyém sem hisztis, talán ha kétszer láttam dühösnek, nagyon nyugodt, tőlem örökölte:)
2010. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1 szó : dackorszak!

Majd elmúlik.

Az én 2 éves kislányom eddig nyugodt volt, de mostanában néha neki is vannak nyafka napjai,szerencsére ő még a közértben nem "égetett" be,de ha úgy lenne akkor ezt betudnám ennek a korszaknak.

Állitólag el fog múlni bár azt nemtudom mikor..

2010. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én 2éves fiam se hisztis.De ha mégis véletlen probálna gyorsan kitalálok vmit,pl hogy akkor nem jön velem boltba,vagy nem játszok vele ha butus.Probálom elterelni a figyelmét.Üdv
2010. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
betudható esetleg a kistesónak?
2010. szept. 8. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!