Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennétek így arra sétálni a...

Mennétek így arra sétálni a gyerekkel?

Figyelt kérdés
A mi településünkön látták a már hónapja kószáló híres fekete párduct. Pontosan nem tudom hol, de egy tanya közelében. Mi Szolnok külvárosában élünk, és gyakran járunk ki a természetbe, zöld területekre sétálni. Van egy kis csendes túraútvonal aranyos tisztásokkal, játszótérrel, erdőn vezet keresztül, erre szoktunk sétálni, de most megijedtem. 4 éves gyerekről van szó. Ti így mennétek a szokásos útvonalra sétálni, vagy váltsunk útvonalat és inkább a belváros felé vennétek az irányt?
2022. jan. 9. 17:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

*Már pár hónapja


Elnézést, gyorsan gépeltem.

2022. jan. 9. 17:39
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Mi olyan helyen élünk, ahol medvék, prérifarkasok és pumák élnek. Ettől függetlenül mindenki túrázik, sétál, sportol a szabadban. Ősszel a lányom iskolájának a bejáratánál reggel egy hatalmas medve ült a fán. Elkábították, elszállították, aztán kezdődött a tanítás. Nagyon ritka, hogy egy vadállat emberre támadjon.
2022. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Az a parduc mar rég nincs arra. Mi Szeged kornyeken elunk egybkisebb telepulesen, a legszelen raadasul, erdo van a közelben. Volt olyan hír is, hogy mar Szegeden lehet a parduc, na akkor kicsit hanyagotuk a sétát arrafele, mert sokkal nagyobb az esely ra, hogy tényleg valami csendes kornyeken legyen. Viszont lehetetlennek tartom, hogy egy vadmacska cska ugy egy helyben legyen. Szerintem mar regota nincs az országban.
2022. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Vagy varj, elozo vagyok bocsi. Most lattak feletek a parducot? Mert akkor en inkabb nem mennek az erdő fele, a zajosabb reszek pl belvaros biztonságosabb.
2022. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem mennék. Lehet, hogy túlparás vagyok, de inkább legyek parás, mint párduceledel.
2022. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen. mennék!
2022. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Hát lehet nem is igaz, de én nem mennék, ahoz túl parás vagyok nem tudnék nyugodtan sétálni.
2022. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Párduct 😂😂😂😂
2022. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Párduct, azt.
2022. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Én nem mennék, ez a cikk 4 órás.

[link]

2022. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!