Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik filmre vinnetek el egy...

Melyik filmre vinnetek el egy 4-5 evest?

Figyelt kérdés

Kisfiamat szeretnem moziba vinni. Az Encanto és az Enekelj 2 filmek kozul az egyikre. Valaki, aki latta mar valamelyiket gyerekkel, melyik a jobb?

Az Enekelj-et en lattam mar evekkel ezelott, nekem tetszett, nyilvan megneznem a kisfiammal is mielott elmegyunk a második reszre. Viszont az Encanto-rol is tok jo dolgokat hallottam, jo dalok, szép szines grafika, a tortenettel nem igazan vagyok tisztaban.


2022. jan. 14. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Világjárvány idején semmire nem vinném.
2022. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem mindegy, 1 es akkor iviba se vigyed, meg semerre.

Ezt benyeljük a kérdés, hogy mikor.

2022. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Derjaderja ***** válasza:
70%
A covid miatt ne vigye moziba??
2022. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem láttam egyiket sem. De az az ötletem támadt, hogy nézzétek meg az Énekelj első részét. Aztán mutass neki egy bemutatót mindkettőről, amit írtál és válasszon ő.
2022. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Egyikre sem, 2 órásak, túl hosszú.
2022. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, talán hihetetlenül hangzik, de van olyan 4-5 éves gyerek, aki meg tud ülni a fenekén 2 órán keresztül.


Én egyikre sem vinném el a trailer alapján, bár ha nagyon kéne választani, az Énekelj 2 lenne. Egy 4-5 éves egyikhez sem igazán érett még. A 4 éves lányomat elsőként a Mancs őrjáratos filmre vittem el, tetszett neki, de nem mindig állt össze neki a teljes kép, és az nem tűnt olyan komolynak, mint pl az Encanto, de az Énekeljt is magasabb életkorhoz saccolnám.


Azt tanácsolom, hogy várjatok a moziban olyan filmre, amit könnyebben meg fog érteni.

2022. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
6 én nem vinném, 4 és fél éves és nem azért, mert hülye, vagy nem tud megülni a fenekén, egyszerűen 2 órás film túl hosszú ennek a korosztálynak és nem is valami hasznos 2 órára a mozivászon elé ültetni, ennél egy játszótér is hasznosabb, de rengeteg más program is van kisgyerekeknek.
2022. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 5-tel és 7-tel.

Nem ismerem a filmeket, de ha két órásak, akkor egészen biztos, hogy nem is ennyi idős gyereknek szánják.

2022. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Gondoltam, hogy lesz, aki belémköt... Nyilván nem vinném a gyerekem úgy moziba, ha tudnám, hogy nem ül végig egy filmet. A másik, hogy ne aggódjatok, járunk játszótérre is.

2022. jan. 15. 10:29
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

4,5 évesem apával ment el az Énekelj 2re. Imádta.

Szépen végig ülte, nevetett, élvezte. A teremben volt egy család, ahol vegyes korú gyerekek voltak, de nem fiatalabbak és ők végig szenvedték. Folyamatosan felváltva mentek mosdóba, stb. Tehát gyerekfüggő.

A mienk élvezte :)

2022. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!