Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam csak nyáron meztelenül...

Kisfiam csak nyáron meztelenül volt szobatiszta, ha érzi ruha van rajta, bepisil. Ti hogy oldottátok ezt meg?

Figyelt kérdés
Nem járhat itthon meztelenül, már hideg van. Visszaszoktunk teljesen a pelusra..
2010. szept. 9. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írod,hogy mennyi idős? Ha még kétéves kora körül van,akkor ez természetes. Nem szabad erőltetni és megszidni,mert az csak rosszabbat tesz neki. In kább kérdezd meg időn ként tőle,hogy nem akar-e bilire vagy a nagy WC-re ülni.
2010. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 éves és 4 hónapos!
2010. szept. 9. 08:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi úgyan így jártunk tavaly. nyáron szobatiszta volt aztán jött a nadrágos idő és állandóan bepisilt. aztán hirtelen magától januárban egy hét után leszokott. ő szolt hogy pisilnie kakilnia kell. teljes fordulatott vett.

Szerintem légy türelemmel!

2010. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan így volt nálunk is.

Nyáron már bilibe pisilt, aztán nyár végére 2x sikerült belekakilni is. Jött a hideg, nadrág-és bement. Úgyhogy újra pelus van. MOndjuk nyáron is volt-mert bizony azért kérte....

Én nem aggódom-van még idejük.


27 hós a lányom.

2010. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiam meg nyàron mèg sirt,ha odatettem elé a bilit,vagy kèrdeztem, nem szeretne e a wc-be pisilni, most,hogy jön a hideg, meg bilizik:) 23 hòs. Én félòrànkènt kèrdezem,kell e pisilni. Ha nem kell,akkor azt közli és nem is ül a bilire.
2010. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
....azért milyen igazuk van a kicsiknek, mi a francra lenne másra jó a ruha, ha nem arra, hogy bele lehessen hugyozni :)
2010. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!