Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis kérdés? 3 éves kisfiam...

Ovis kérdés? 3 éves kisfiam most kezdte az ovit. Még egy hete jár és nagyon szereti.

Figyelt kérdés

A reggeli elválás simán megy. Ebéd után megyek érte, minden gyerek rohan az anyjához az én kisfiam meg mikor meglát elkezdt hisztizni, hogy nem akar hazamenni, még az óvónéni sem tudja kihozni a csoporszobából úgy elllenkezik.

Más gyereke is van, hogy nem akar hazamenni az oviból? Meg fog ez változni? Olyan rossz, hogy ennyire nem foglalkozik velem.


2010. szept. 9. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak élvezi hogy társaságban van. Örülj neki!

Az én lányom is ezt csinálta tavaly, már 1 éve jár oviban, és még mindig imádja.

Muszáj elhoznod ebéd után? Az enyém a 3. naptól kezdve ott alszik, ott uzsizik, aztán játék, és csak utána hozzuk haza. Pedig hazahozhatnám én is délben, itthon vagyok a kicsivel.

Ne legyél szerintem önző, ez már nem rólad kellene, hogy szóljon, hanem arról, hogy mi a jó a kisfiadnak.

2010. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok önző, azt nézem, hogy mi a jó a kisfiamnak. Csak éppen mikor egész úton sírva kell húznom hazafelé az sem a legjobb. Jövőhéttől már ő is ott fog aludni, és csak délután fogom elhozni. Hátha akkor már jobban fog vágyni haza.
2010. szept. 9. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért sír, mert látja, hogy más gyerekek még ott maradnak, és úgy érzi, ő lemarad valamiről.
2010. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is sír amikor délután elhozom.ő is egyke és vágyódik a gyerektársaságba.Ezzel nincs semmi gond.Mi úgy oldjuk meg hogy fél órával később megyünk érte és így nincs hiszti mert uzsi után még játszhat egy kicsit.
2010. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!