Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más négy évese is ennyit vinnyog?

Más négy évese is ennyit vinnyog?

Figyelt kérdés

Vinnyog, minden hülyeségtől bőg, nyavalyog, hisztizik. Egész nap nem hagy békén, semmi nem elég neki. Mindenhol azt írják, hogy 10-30 perc fókuszált figyelem és akkor majd az elég lesz, de az enyémnek nem elég semmi, másfél óra után is egyből vinnyog, ha abbahagyom a játékot, mert más dolgom is van.

Most meg beteg vagyok, nem fogja fel, hogy legszívesebben csak a WC miatt mozgok. Jött most segítség, de mikor valamit vele csinál, akkor is nekem kiabál be a szobába folyamatosan. Kiment, a kert másik végéből ordibált, hogy anya, meg utána háborgott, hogy miért nem megyek. Most töltötte a négyet, de nem kellene ennyi idősen már több esze legyen? Mit nem ért azon, ha pl. beteg vagyok, nem érek rá? A WC-n is kiabál, hogy én menjek. Tegnap ordított a kádban, hogy én menjek kiszedni, az apja nem jó. Fel se bírok kelni szinte, nem még a 17 kilóját emlegessem. Nem megyek, kiszedi az apja, de nem megy át neki a dolog, mert újra és újra próbálkozik. H telefonálók se fogja fel, hogy hallgasson, folyamatosan beszél. Ha mással beszélek is csak mondja.


Komolyan néha arra gondolok, hogy valami baj van ezzel a gyerekkel. Más 3.5-4.5 évese is ilyen “idegesítő”? Bezzeg az óvodában teljesen normális.


2022. jan. 28. 11:13
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
31%
Ugye troll vagy? Kérlek, mondd hogy kamu a kérdés és a valóságban nem így beszélnél a gyerekedről!
2022. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
78%
De ilyen, pont amilyennek egy ennyi idősnek lennie kell, tudom, idegesítő néha, de mi ezen a meglepő?
2022. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
17%
1: ez nem kérdés.
2022. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
21%
3. Akkor mi?
2022. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
21%
Azért remelem tudod,hogy normális anyuka nem beszel igy a gyerekerol, szóval hulyek nem vagyunk itt, tudjuk, hogy unalmadban talalsz ki ilyen kerdeseket. De mondd mar meg, hogy miert? Egyaltalan miért eppen a topikban? Nyugodtan kerdezgethetsz idiota dolgokat a tobbi száz témában. De itt, ugyis tudjuk mar, hogy ki az aki trollkodik. Jelentettem a kerdesed, remelem torlik:)
2022. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Van neked gyereked? Kétlem. Ne csináljunk már úgy, mintha egy szülő nem juthatna el odáig, hogy a fsza tele van az egésszel. A gyerekeddel is ugyanúgy tele lehet, mint bárki vagy bármi mással. Az, hogy az ember ezt pl anonim módon vagy akár egy felnőtt beszélgetős estén kimondja teljesen normális. Sokkal jobb, mintha úgy tenne mindenki, hogy bezzeg én milyen fsza vagyok és mindenki csendben szenved, azt gondolva, hogy ő az egyetlen, aki olyan nyomorék, mert mindenki másnál mindig minden tökéletes és rózsaszín köd meg szivárvány. Ez a káros, nem az, ha az ember kiírja ide a frusztráltságát. Meg az, ha a gyereken veri le, ahelyett, hogy kibeszélné meg meghallgatná, hogy amúgy képzelje, lehet nincs egyedül.
2022. jan. 28. 11:23
 7/55 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ilyen egy 4 eves, teljesen atlagos dolgot irtal. Sot, meg 6 evesen is ilyen. Az ovodat meg nem kell osszehasonlitani az otthonnal, az mas kozeg. Te sem ugy viselkedsz a munkehleyeden mint otthon a kanapen.
2022. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
34%
Ha a kérdés valós, akkor teljesen természetes, hogy a gyerek így viselkedik egy érzelmileg elérhetetlen anyával.
2022. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

2# mi a meglepő? Egyrészt nem látok be más családba, hogy otthon milyen a gyerek. Itt meg, amint látod, csak olyan választ kaptam, hogy troll vagyok és hülye és hazudok. Ebből mit kéne levenni? Biztos a gyerekemmel van a baj meg velem akkor.


Ha ez normális, akkor azt úgy is le lehet írni, hogy igen, ez egy nehéz időszak, minden négy éves ilyen, ez normális, másnak is égnek áll a haja tőle.

2022. jan. 28. 11:28
 10/55 anonim ***** válasza:
16%
1/4? arra gondoltam, hogy nem kérdés, hogy troll :)
2022. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!