Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert nyafog, vinnyog mindig?

Miert nyafog, vinnyog mindig?

Figyelt kérdés
3eves a kislányom. Mostanaban azzal kerget az őrületbe ha nem ugy van valami,sot minden-ahogy o akarja visit ,vinnyog,nyelvet nyujt... Kezdek néha kikelni magamból arra gondolom h mindent elcsesztem. Pedig nincs elkenyeztetve .Nem rég kezdte az ovit de volt bolcsis is. Ott latna ezeket a viselkedeseket ? Ha apa itthon van én mar nem vagyok jo es kezdődik a köpködés.

2014. szept. 15. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne halld meg, amit vinnyogva mond. Vagy addig ne csináld meg, amíg el nem mondja ugyanazt, vinnyogás nélkül.


Tudom, őrjítő, nekem nem kell ecsetelned...

2014. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Probalom de sokszor mar kiabálok szegénnyel és utana olyan lelkiismeret furdalasom lesz....
2014. szept. 15. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy időszak, el fog múlni, ha határozottan tudtára adod, hogy ez csúnya dolog, és nem szabad (főleg a köpködés).

Ilyenkor az kell, hogy lássa rajtad, hogy ezt te nem találod helyesnek, és ha kell ezerszer szólj ár, hogy nem szép, amit csinál.

Meg fogja érteni! Előbb vagy utóbb. Tudom nem könnyű, de ez nem azt jelenti, hogy te rontottad el. Minden gyerkőcnek megvan a maga hülyesége, mindegyik feszegeti a határt, rosszalkodik. Szerintem annyi, hogy ilyenkor nem szabad teljesen ráhagyni. Persze halálosan komolyan se vedd, mert azt megérzi és csak azért is csinálni fogja. Rafináltak, de te ügyesebb vagy most még, úgyhogy szólj rá, és a párod is. Együtt a pároddal ugyanúgy szóljatok rá.

A vinnyogást meg tényleg ne halld meg.

2014. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Kb. Ezeket csinálom de csakazértis! :) de szep az anyaság ! :D
2014. szept. 15. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak 5 éves korig tart, ezt már féllábon is... ;-) :D
2014. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, a köpködést nem szó szerint értetted? Mert a köpödésért tuti büntibe küldeném... Amúgy és az oviban úgy látom, minden gyerek szokott nyávogni... Sőt engem is emlékszem hányszor leszidtak emiatt... Idővel megnyugszanak, de az nem egy-két hónap lesz.
2014. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szo szerint köpköd. 3eves es nem cigo gyerek. Mar boccs. Csak kidugja a nyelvet es es ugy. Nem tudom szavakba foglalni hogyan :)
2014. szept. 15. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
4 éves lányom nyávog és sír ,ilyenkor megkérem hogy hagya abba mert nem értem mit mond .
2014. szept. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!