Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az, hogy 3 éves...

Normális az, hogy 3 éves kislányom egész nap vinnyog?

Figyelt kérdés
Azt nem tudja megmondani mi a baja, de minden átmenet nélkül vinnyogni kezd, majd sír. Nyávogva beszél. Semmit nem akar önállóan csinálni.
2012. febr. 25. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 3 éves lányom is ezt csinálja. Ha sokáig tart ez, azt hiszem bedilizek. A hat hetes öccse pedig egyfolytában nyüszög.

A lányom kicsit náthás, én ennek tudom ezt most be, bár már ha jól belegondolok tart ez pár hete. Vannak jobb, és rosszabb napjaink. Szerintem ez is egy "korszak", és majd túljutunk rajta. Próbálok türelmes lenni, és terelgetni a normális irányba.

2012. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeritnem kedves első, a kistesó az oka. Nem tudom kedves kérdező, hogy nálatok van e kistesó, de ha van, keresd abban az okát. Nálunk is így volt. Kicsit többet kell a naggyal lenni, de az is lehet, hogy csak szépen el kell neki mondani (lehet hogy 100x mire megérti és így is tesz) hogy nem kell a kicsiket utánozni, mert ő már tud beszélni, okos kisgyerek, a babák azért nyöszörögnek, mert nem tudnak beszélni. AZ én lányom is ezt csinálta, hála Isten megoldódott úgy-ahogy.
2012. febr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs testvér.
2012. febr. 28. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen, de csak pár napig tartott, mert nagyon keményen rászóltam mindannyiszor, amikor nyávogott. Nagyon hamar leszokott róla.
2012. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a 3 éves kisfiam is szokott ilyet csinálni, de ő akkor, mikor fáradt vagy vmi miatt nem annyira jó a kedve. (Fáradt, szomjas, melege van, nincs kedve öltözni vagy vetkőzni, anya-hiány stb.) Nemrég kezdte az ovit és az hozta magával ezt a viselkedést is.
2012. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!