Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt gyerekkorotokban a...

Mi volt gyerekkorotokban a legnagyobb félelmetek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Hogy megálmodom másnak a halálát is. 7 évesen megálmodtam dédimnek a halálát és másnap meghalt.
2022. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennydörgés.

Nyári viharok alatt a nappaliban ültem, a takarót magamra húztam és valakinek beszélnie kellett hozzám, hogy megnyugodjak.

2022. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy földrengés, nem erős, csak annyira, hogy rázza az ágyat és leessek róla. Nagyon ijesztő volt így felébredni. Évekig meg voltam győződve róla, hogy egy szörny lakott az ágyam alatt és ő lökött le. Hiába magyarázták el, hogy csak földrengés volt.
2022. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

2es, ez aranyos, hogy ettől megnyugodtàl.


Nekem az, hogy elrabolnak kocsival.

2022. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen féltem a macskáktól.

Aztán kiskamasz koromban lett egy cicánk, azóta is tipikus macskás néni vagyok :)


Ezenkívül a betörőktől féltem nagyon, gyakran álmodtam azt, hogy betörnek hozzánk.

2022. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lemenni a garázsba a kukatárolóba levinni a szemetet. Egy társasház garázsa volt, számomra végtelenbe nyúlt a sötétség (ahova amúgy nem kellett mennem, mert az ajtó mellett volt a kukatároló). Csak akkor tudtam lemenni, ha közben beszélt hozzám valaki a lakásunkból.
2022. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5-6 éves korom körül mindig ugyanazt álmodtam: beszippant egy sárga fénygolyó. Annyira féltem, hogy mindig a fejemre húztam a takarót. Egyik reggel is így ébredtem, átizzadva, fejemen a takaróval, és ahogy kimentem a szüleimhez a konyhába, elájultam. Kérdezgették hogy mi van, én meg csak az álmomról magyaráztam, így szegények bevittek a kórházba, mert hát rosszat álmodott a gyerek, csupa víz és elájult, így első körben epilepsziára gyanakodtak. Megjegyzem, a kórházban is. A fejemre húzott takaróról ki tudja miért, de hallgattam. Aztán vizsgálat során kérdezgettek és végül csak elmondtam. Bent tartottak egy éjszakát, másnap hazaengedtek. És ami az érdekes, soha többé nem álmodtam a fénygolyóról.
2022. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

1: Sötétben felmenni a (nyitott) lépcsőn az emeletre. Mindig azt hittem valaki megfogja a lábam.


2: Hogy bárhol vagyok, minden házban szobában kamera van és látják mit csinálok. Utólag belegondolva eléggé szorongás gyanús ez..

2022. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Attól, hogy elégtelent kapok suliban (kb. 12 éves koromig).

2. Oltásoktól.

2022. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hogy elkap a szomszéd bácsi aki úgy nézett ki mint a vissza a jövőbe című filmből az öreg. Egyszer elindult utánam a lépcsőn, hogy most megfog. A szüleim szerint csak játszott velem de nekem örök trauma maradt :D

Csak akkor nyugodtam meg amikor elköltöztünk végre.

2022. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!