Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik az első emlékeitek gyerekk...

Mik az első emlékeitek gyerekkorotokból?

Figyelt kérdés
Emlékszik valaki arra,amikor még kocsiban tologatták,esetleg arra,amikor leszoktatták a cumiról?
2012. dec. 12. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kis ovis voltam még, mikor a cumimat bedobtuk a cserép kályhába. Illetve,mikor az oviban játszottunk az udvaron, erről több emlékem van.
2012. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ovis az első emlékem. Úgy konkréten nem tudok egy dolgot mondani, mert nagyon sok minden eszembe jut ovis koromból, de annál korábbra nem emlékszem semmire. Nem emlékszem mikor anyuval még otthon voltam. 3 évesen mentem oviba, valahol itt kezdődnek az emlékeim.
2012. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem több is van, nem tudom, melyik az első.

Vannak bölcsis emlékek, kiságyas emlékek.

Kiskoromban kiszedtem a rácsokat és átmentem anyám ágyába, de fater utálta ezt a szokásomat, és megfordította a kiságyat, miközben én benne álltam. A másik oldalon nem jöttek ki a rácsok.



28/n

2012. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 éves múltam, anyám tol engem a bölcsi fele babakocsiban, mellettem jön a tesóm a lábán - ez az első emlékem, ezután már csak ovis emlékeim vannak.

Kedvenc emlékem, mikor mondani kellett ebéd után, hogy "köszönjük szépen, viszont kívánjuk" (egészségetekre válasz), szóval én ehelyett azt mondtam, hogy "köszönjük szépen, viszontlátásra" -- erre kiküldött az óvónéni az ajtó elé büntibe...

2012. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kocsitologatásra nem emlékszem, cumim nem volt.

Az első emlékem 2 éves koromból van, amikor hazahozták az öcsémet a kórházból. Az utána következő időszakból is vele kapcsolatos minden homályos emlékképem: ahogy Anyu szoptatja, valami főzelékkel eteti, ahogyan a járókában áll, és sír, mert nem tud leülni (hamarabb tanult meg állni, mint ülni), vagy ahogyan belenyúlt az első szülinapján a gyertyájába. Minden korai emlékem róla szól, elég mély nyomokat hagyott bennem :)

2012. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-2,5 éves lehettem, szőke göndör hajamat anyukám két copfba gumizta, majd a karjába vett, odaállt velem a fürdőszobatükör elé, és megkérdezte: "Tetszik?" Én pedig azt válaszoltam: "Nem!" :)
2012. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én arra emlékszem hogy ülök a bilin a nappaliban és szőlőt majszolok :-) Nem tudom mennyi idős lehettem, 2-3 éves talán.
2012. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!