Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit jelent pontosan a következ...

Mit jelent pontosan a következetesség? Mit tehetek hogy "kezelhetőbb" legyen a lányom?

Figyelt kérdés

Úgy érzem kezdek megbolondulni már. Én tényleg próbálok következetes lenni, büntetni, elmagyarázni mit hogy miért/miért nem. Ha valami nem akkor az nem is marad. De a lányom annyira kitartó hogy az hihetetlen. Ma pl onnantól kezdve hogy felébredt, reggel 9-től, amíg el nem aludt este 10-ig minden 10 percben azért hisztizett hogy adjam oda a telefont. Én nem szoktam odaadni de mikor anyósom vigyáz rá ami elég ritka ő odaadja. Beteg vagyok már egy hete alig bírok az ágyból felkelni, ő mellettem fetrengett és hisztizett. Hiába mondtam hogy hozzon játékot, játszunk, nem neki telefon kell. Nyilván nem adtam oda de idegileg kikészített.

Ez csak egy példa de máskor is olyan mintha megsem hallaná amit mondok. 3 éves


2022. febr. 1. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyen kérdések mindig megerősítik bennem, hogy soha ne mulasszam el a védekezést.
2022. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

3 éves és mostakarod elkezdeni nevelni🤷

Erről már lecsúsztál csajszi! 🦋🐞🐳🦚

2022. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a dackorszak. Kitartàs! Jól csinàlod, előbb-utòbb kinövi. Ez nagyon fàrasztò a szülőnek, de fontos fejlődèsi szakasz a gyereknek.

Ha anyòsod nem együttműködő, akkor èn nem bìznàm rà. Nàlunk exemmel nem volt egyetèrtès kèpernyőügyben, hat egyszerűbb nem ràkapatni a gyereket, mint leszoktatni...

2022. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos ilyen. Nálunk egyszer fél napig vigyázott rá anyám, ami utólag kiderült hogy az állandó telefonnyomkodásból állt. 1 hétig hiszti volt itthon. Aztán szépen lassan feladta a balhézást. Néha odaadom csak úgy a telefonom, mikor nem hisztizik, az előlapi kamerát bekapcsolva, abban szokta pár percig nézegetni magát, majd visszaadja. Meg mikor levideózom, akkor visszanézzük együtt. Rájött hogy ennyit szabad, ha hiszti van ennyit se.
2022. febr. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
1. Mégis hiányozhat valami az életedből, ha negyed 12-kor a gyerekvállalás, nevelés kategóriát böngészed :)
2022. febr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jòl csinàlod, csak èppen anyòsod felborìtotta a rendszert. Kis idő kell neki ès màr nem fogja kèrni. Ilyenek a 3 èvesek.
2022. febr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!