Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fejlesztő dolgokat...

Milyen fejlesztő dolgokat csinálnátok egy lassan 2 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem le a páromékhoz. Van egy húga. Nem akarom bántani az anyját, de nem igazán neveli azt a gyereket. Igazából annyiból áll a nevelés, hogyha valami rosszat csinál akkor megüti. Nem játszanak, nem is nagyon foglalkozik vele. Inkább csak életben tartja. Én itthonról dolgozom, tehát látom, hogy mi történik. Nagyon sokszor vigyázok rá vagy lefoglalom (addig sincs útban az anyósnak), és játszunk is, de szeretnék valamilyen fejlesztő játékot vagy gyakorlatot vagy bármi ilyesmit neki. Az anyja folyamatosan a szomszéd kislányhoz hasonlítgatja, mert az a kislány már tud verset mondani. Tudnátok nekem segíteni? 18l

2022. febr. 5. 10:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#8-nak:

Nálunk a 2 éves lányom egyedül jár, testérszeit egyedül megmossa a kádban, szépen beszél, néha mondatszerű dolgokat is mond, énekel részint rendes, részint halandzsa szavakkal. De önállóan öltözni, vetkőzni nem tud, max a sálat, sapkát veszi le, ami nem egy nagy durranás.

2022. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!