Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan akinek sosem...

Van itt olyan akinek sosem sírt a gyereke ?

Figyelt kérdés

A 4 éves kisfiam még SOHASEM sírt. akkor sem amikor megszületett és utana sem.

Ez normális?



2022. febr. 10. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kizárt! Hacsak nincs valami súlyos különös rendellenessége.
2022. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván nem. Vagy neki van baja, vagy neked.
2022. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Meg ilyent nem hallottam
2022. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Az én fiam se sírt. (lassan 8 éves- néha pityereg ha vmi nem tetszik neki, de kimondott sírás tényleg nem volt az elmúlt 8 év alatt) Babaként "nyekergett" ha éhes volt - megetettem- nyekergett ha fázott-melege volt- pisis-kakis volt, de soha nem sírt. A mai napig egy nagyon nyugodt gyerek, és nincs körülötte ugrálva. Egyszerűen Ő ilyen.
2022. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányunk megszületésrkor sírt, de sajnos 2 naposan rettenetesen súlyos oxigénhiányos agykárosodást szenvedett. Azóta nem sír soha semmiért. Nála az agykárosodás az oka ennek.
2022. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Persze lehet oka ennek neurológiai , de ha a kérdező 4 éves gyermekének ezen kívül semmi problémája, ne akarjunk már belemagyarázni vmi betegséget...

Lepontozhatjátok a válaszomat (4-es voltam) attól még nem fog a gyerekem sírni..

2022. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok.

Baba koromban sose sírtam. Ha ehes voltam hangosan "motyogtam" de nem sírtam, az oltast is végig nevettem. Jelentem jól vagyok😅

2022. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Ezt azért nehezen tudom elképzelni. Mivel a csecsemő nem tud beszélni, az egyetlen kommunikációs eszköze a sírás. Tehát ha éhes, ha fázik, ha tele van a pelus, stb sírni fog, mert csak így tudja felhívni a figyelmet magára.

Tehát definiáljuk már, hogy mi a sírás. Ordít, vagy halkan nyekereg?

Amúgy meg ha megszületik, és nem sír, az elég nagy baj. A gyermeknek születésekor sírnia kell, mert ez a természetes. Ha nem teszi, akkor oxigénhiányos állapotba került. A bátyám nem sírt, felpofozták, és örültek, hogy elkezdett sírni.

Szóval ha soha nem sírt a gyereked, akkor valószínűleg súlyosan fogyatékos, de akkor ennek más jelei is lennének.

2022. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!