Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg baj ha nem viszem...

Tényleg baj ha nem viszem ringató foglalkozásra meg jatszora a gyerekem?

Figyelt kérdés
Mindenki ezzel piszkal, hogy nem szocializalodik meg felenk. Sétálni járunk, játszani meg otthon is tud. Nem elég ha az oviban találkozik majd más gyerekekkel?

2022. febr. 16. 23:00
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Jézusom 😂 na az ilyen anyák miatt nem megyünk jatszora 🤣
2022. febr. 18. 13:48
 22/27 A kérdező kommentje:
Sok nő együtt undorítóan tud viselkedni egymással
2022. febr. 18. 13:49
 23/27 anonim ***** válasza:
65%

22. Szerintem sokan egyedül is undorítóan tudnak viselkedni, de tény hogy sokakból a csorda szellem előhozza a prosztó viselkedést, mégha normálisak is szólóban.😅

Ilyen újhullámos fittyf@szokra (mint a ringató, zenebölcsi/ovi, babaúszás, etc) én se viszem. Ismerem a gyerekemet és tudom hogy ha valaki akkor ő aztán ezeket biztos nem igényli. Játszóra járunk -társasházban lakunk- szokott más gyerekekkel játszani ha ott vannak de magában is nagyon jól el van. A szülőknek én köszönni szoktam, ill. ha valaki kifejezetten megszólít akkor illemből beszélgetünk pár mondatot aztán odébbállok. Ezt a small talkot én még a fodrásznál/ kozmetikusnál se szeretem. 😆😁 időbe telt leszoktatni őket róla.

2022. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
53%
2 éve járok a fiammal játszótérre aktívan. Talán 2szer ha szólt hozzám idegen szülő azt is normálisan. Sőt mindenféle gyerekprogramra megyünk ahova csak tudunk. Soha senki még csak csúnyán se nézett. Túl gondoljátok és igen a saját kényelmétek érdekében elzárjátok a gyereket.
2022. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
70%

24. Én egy tizenezres dunántúli kisvárosban élek (Bpről költöztem ide), ahol totál úgy viselkednek mint a 300 fős faluban. Az emberek 95% beszélget(ni próbál) orvosnál, védőnőnél, játszón, még a vasútállomáson, buszmegállóban is. Gondolhatod mi van a családos programokon. 😃

Gondolom te pesti vagy, na ott hozzám se szólt a kutya se. De ugye Pesten kívül ott az ország többi 99%. 😉

2022. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem talált. Kis városban élek
2022. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
68%
A ringatón tényleg nagy szemétkedések mehetnek két zsipp-zsupp között, soha senki hozzánk se szólt.
2022. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!