Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány nadrágja, cipője, kabátja...

Hány nadrágja, cipője, kabátja van a gyermekednek egy szezonra?

Figyelt kérdés

Itt az ősz, mindig hosszu naci hosszu felső. Mindig azon kapom magam, hogy már megint mosni kell mert egy nadrág van a szekrényben...pedig itthon vagyok a gyerekkel, nem bölcsis még, van időm mosni , sőt állandóan megy a gép, mégis sose elég a cucca.

Nektek hány nadrágotok van? Nem tudom , lehet kevés a miénk pedig tele a szekrény. 4db olyanunk van ami elmenős,és 3 itthoni. Nektek?


2010. szept. 11. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Összeszámolni nem tudom, rengeteg ruhája van a kislányomnak (kb 15 nadrág, 15 kantáros kisruha, 5 kantáros nadrág, kabát legalább 10 különböző vastagságú, a többit le se írom), de ettől függetlenül szerintem 5 naci, 3 kabát elég.

2010. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

kb 5 itthoni és 6 elmenős,de én nem használom mindet,van hogy azon kapom magam rá se adtam olyat amit már ki is nőtt

ennek ellenére én is mosok gyakran

2010. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

4kimenős, 4itthoni.

Mi a pulóverekkel voltunk így, de már beszereztem párat tartalékba.

2010. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg van, de épp ma pakoltam el amiket nem is hordunk, csak a helyet foglalja, így meghagytam amiket szeretünk.8 utcait, 8 itthonit hagytam a szekrényben neki nadrágból, 15 pólót, 10 pulcsit, 9 vastag pulcsit, 5 melegítőfelsőt, 6 inget, 4 télikabátot.Harisnya asszem 4 van neki elővéve.A többit tök fölösleges elővennem, egyáltalán nem használjuk, csak van.
2010. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Eddig azt hittem az én kislányomnak sok ruhája van,de most hogy elolvastam a kommenteket hááát...:-) Itthonra két nadrágja van, utcai az kb 4. Kabátjai? egy széldzseki, egy esőkabát, egy mellény, egy vastag kardigán

Pulcsija csak zippes van, kb 4. Cipője pedig 2. Vékonyabb felsőből van neki kb 6, van 2 farmerruhája, egy kantáros farmerja meg többféle body.

2010. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hú, nekünk sokkal több ruhánk van, nem is értem, hogy lehet 3-4 nadrággal bírni.

Mit csináltok, ha pl. több napra elutaztok, vagy nincs épp időtök/módotok 2 naponta mosni, vagy nem szárad meg a mosás (mint pl. párás, hűvös időben)?

Vagy Ti nem cserélitek minden nap a ruhákat?

2010. szept. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányomnak is nagyon sok ruhája van. Én azt tudom mondani, hogy legalább 40 nadrág, 30 melegítő felső, legalább 10 kabát... és sorolhatnám. Nekem óriási szerencsém van, mert van három unokatesó akitől mindent megkapunk, így ruhára egyáltalán nem költünk. Sajnos én is úgy vagyok, hogy ki sem használom, van olyan szép ruha ami nem is volt rajta és kinőtte.

2010. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22:08-as vagyok. Elutazni nem szoktunk sehova,ha nem koszos a ruhája bizony én ráadom másnap is. Én meg azt nem értem minek 40 nadrág egy gyereknek.
2010. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is 20 nadrágon felül van. Póló, pulcsi is rengeteg. 20-20 db biztos.
2010. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fú én is meglepődtem ennyi ruha... és gondolom minden méretből. Hova rakjátok??? :) (Persze aki kölcsön kapja, az ok.)

Az én fiamnak kb 5 kinti nadrágja van, és 4 benti. Ezeket nem cserélem naponta, csak 3-4 nap után, illetve ha hamarabb koszos lett.

Pólója 10 van, ezeket naponta cserélem (van, hogy többször, mert leeszi, stb.).

Pulcsi (itthon nem kell, csak kintre) szintén 3-4 db, dzseki 3-4 (különböző vastagságúak). Ezeket is ritkábban mosom.

Amúgy 2 naponta mosok, de folyton tele a szennyestartó, ha több ruhánk lenne, nem is tudnám hova tenni. :)

2010. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!