Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz lesz a fiamnak ha nem...

Rossz lesz a fiamnak ha nem lesz testvére?

Figyelt kérdés
5 éves elmúlt a fiam és nekem ő bőven elég, nincs türelmem ezt még egyszer végigcsinàlni. 3 éves koráig egy éjszakát se aludtam végig, borzasztó eleven gyerek a mai napig. Egyenlőre még 1x se mondta, hogy szeretne testvért, de félek majd később mondja.
2022. febr. 28. 12:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sok korkülönbség. Amúgy ezt senki nem tudja megválaszolni, mert akinek van testvére nem tudja milyen egyedül, és fordítva.

Rossz lesz szerintem , es nem a gyerkekkori játékokra gondolok, hanem később,mikor a felnott , családi dolgokat kell megélni.(pl anya apa betegsége, elvesztése stb). Nyilván ez függ attól is milyen testvérek lennének.

Anyósnak meg mond meg nem akarsz több gyereket.

Én egyszer a férjemnek voltam kénytelen kifejteni hogy nem lesz több gyerek, mert nem akarok, nem leszek terhes, nem hordok ki még 1et, nem szülök, nem szoptatok nem cumiztatok nem táplálok hozzá stb. (Van mar 2,ikrek ).

2022. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!