Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ha mostanában levesze...

Normális ha mostanában leveszem a lanyomrol a pelenkat budos szag csap meg, fertőzése lenne?

Figyelt kérdés
Nem, nem a kaki, pisi szaga. Egy jellegzetes fura kellemetlen szag és csak pár napja. Nőgyógyászhoz vagy gyerek orvoshoz vigyem?

2022. márc. 7. 14:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Közös kád

Nem közös vizet írt a kérdező…

Vagy ti minden fürdés után fertőtlenítitek??



Szerintem inkább csak kevesebbet ivott, vagy van amikor az én gyerekemnél is fura szaga van a pelusnak, de semmi baja.


De legyen egy felesleges köröd a gyerekorvosnál, mint baj legyen.


Szerintem elsőre telón hívd fel.

2022. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
En egyebkent minden furdes utan kimosom a kadat azt hittem mindenki. Masok is?
2022. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én forró vízzel alaposan leöblítem.

Nálad a kimosom mit takar?

2022. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A kádat felénk is ki szokás öblíteni forró vízzel fürdés után. Nem lenne kedvem más hámsejtjeiben fürödni 🤢
2022. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
En rendesen spriccnivel szivaccsal ezek szerint en tulzom el
2022. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Együtt fürdés nélkül is alakulhatott ki nála gomba. Kislányomnak is volt, elvittem orvoshoz mondta hogy kicsiknél gyakori ez mert a pelusban nem úgy szellőzik, nedves sötét környezetet kiváló a gomba elszaporodásához. Kaptunk rá kenőcsöt és helyre is jött neki.

Nálunk kellemetlen szag nem volt, hanem elég csúnyán kipirosodott meg hólyagos lett neki néha annyira hogy sebes lett.

Rossz szag esetén én is inkább fertőzésre gondolnék.

2022. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!