Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ágyat érdemes venni 3...

Milyen ágyat érdemes venni 3 évesnek?

Figyelt kérdés

Szeretném a kisfiam szobáját kicsit frissíteni, mivel szobatiszta is így eladnam a bababutor szettet és vennek nagyfius ágyat.

Házikó ágy tetszik nagyon, viszont dragallom. Nektek mi vált be?

Olyan kellene ami viszonylag alacsonyan van, van rajta leesesgatlo, es engem is elbir vagy apukat mert még mellettünk alszik el.


2022. márc. 8. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ikea Busunge
2022. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyobbik gyerekem normál felnőtt ágyat (90*200) kapott leesésgátlóval. A kisebb pedig vendégágyas fenyőágyat, 2 éves korától használja. Ilyesmit: [link]

Nem alacsony, mivel 25-ös matrac van rajta, de ha kihúzva hagyjuk a vendégágyat, extra biztonságos (de anélkül se esik le).

2022. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ikea gyerekagy, kb 12-14 eves korig jo, ugy kaptuk, csak uj matracot vettem bele.
2022. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ikea kura ágyat kapott a 2 évesünk és a 4 éves is korábban


Nagyon szeretem és bevált


Mi is be tudunk feküdni, ha kell


( úgy szereltük össze, hogy leesesgátlós legyen)

2022. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vettem neki felnőtt ágyat és egy leesésgátlot.
2022. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!