Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok ha közellakna...

Mit szólnátok ha közellakna az anyósotok? Mennyit vinnétek át gyermeketeket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokat vinném. Ha biztos lennék abban, hogy szeretetet kap.

Ez az egy lenne, amit néznék. Ha azt nem kapná meg, csak abban az esetben nem vinném.

2010. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ, bár szerintem alapjában véve mindenképpen jó, ha van segítség a közelben. Attól függ, milyen vele a viszonyod, el tudja-e rendesen látni a kicsit, nem teher-e neki stb.
2010. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom sajnos 120 km-re lakik, de nagyon jó a viszonyunk, manó nagyon jól érzi magát nála, már egy éves korában is volt, hogy 1 hétre ott hagytuk nála, ugyanis építkeztünk. Születésétől kezdve nagyon ragaszkodnak egymáshoz. Egyébként anyukámnál is hagytam már pár napra Manót, ő 80 km-re lakik, de ott is nagyon jól elvan. Azt hiszem, nagyon szerencsés vagyok ebben a tekintetben.
2010. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bárkinek örülnék, akik a közelemben élne, és vigyázna a gyerekekre. Sajnos a szüleim és a férjem szülei is meghaltak már, úgyhogy a nap 24 óráját, az év 365 napját együtt töltjük a gyerekekkel. Mindig áhítozok rá, hogy milyen jó lenne valaki, aki időnként tehermentesítene kicsit..

Szóval használd ki a lehetőséget.

2010. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi egymás mellett lakunk anyósékkal, és nagyon sokat vagyunk nálunk. Szeretem, tisztelem Őket, és nagyon jól bánnak a kisfiammal is. Bármi gondunk van, azonnal készek segíteni, mindegy miről van szó.
2010. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pont ma buktam ki anyósra.Nem értem mi baja.2 generációs házban lakunk,szóval elég sokat van náluk a kislányom.Ma oltást kapott a kincsem,nyűgös és egyébként is elég anyás mióta terhes vagyok.Anyós el akarta vinni sétálni,de mondtam bocsi,de ma nem,ezért,meg ezért...

És azóta nem áll szóba velem.

Így elgondolkodtam,hogy köteles vagyok én nap mint nap levinni hozzájuk,minden kérésre odaadni?És hol marad a mi kis családi életünk?

2010. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én anyósom 180 km-re lakik és nagyon örülnék neki, ha közelebb élne. Apósom sajnos nem él. Ha a Mami nyugdíjba megy, közelebb költözik, lehet, hogy össze is költözünk, de ez még messze van. Szerencsém van vele, szinte a második anyám.Időnként persze nehéz, ahogy a saját szüleimmel is az néha, de mindig arra gondolok, hogy a gyereknek joga van a nagyszüleihez, nem csak hozzám.
2010. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem valami jó az se, h itt lakik. Én meg nem vagyok az a lepasszolós fajta. Ráadásul van egy kutyájuk, nekünk meg nincs, későbbiekbe,gy nem tudom mi lesz.
2010. szept. 14. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!