Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engeditek a gyermeketeket...

Engeditek a gyermeketeket tévé előtt ülve enni?

Figyelt kérdés
Néha-néha előfordul.hogy így esznek-eszünk. Ha megy egy jó mese vagy rajzfilm és közben megéheznek,akkor csinálok ennivalót és tálcán megeszik mesenézés közben. Vagy én is odakucorodok melléjük és eszünk. De azért ez ritka, az asztalhoz vannak szoktatva. Mennyire helyes vagy helytelen ez?
2011. okt. 27. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem hozok ítéletet, nem szoktam bírálni más szokásait.


Nálunk ilyen nincs, enni csak és kizárólag az asztalnál lehet. De az is igaz, hogy nálunk max. heti 1-2 órát megy a TV, tehát nem ülnek ott előtte, hogy ez igényként felmerüljön, de nem is engedném.

2011. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Azt nem tudom hogy helyes-e, de az én lányom is sokszor eszik a tévé előtt ülve. Úgy veszem észre semmi mentális problémát nem okoz ez nála. :-))
2011. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
nálunk csakis az asztalnál van evés. amúgy sem tartom jó dolognak még felnőtteknél sem hogy evés közben tv-t néznek, de persze gondolom ezzel a kisebbséghez tartozom. :) én azt szeretem ha az evés családi közös dolog az asztalnál és ilyenkor az ételre és egymásra koncentrálunk.
2011. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
72%

ahogy emlékszem, amikor kicsi voltam azzal a feltétellel ehettem a tv előtt tálcával a kezemben ha nem morzsáztam, hagytam magam után koszt.

a szüleim mindig sokáig dolgoztak, szóval együtt nem tudtunk vacsorázni,ebédelni, csak hétvégéken, de van amikor akkor sem mert dolgoztak.

a mai napig ehetek tv előtt, számítógép előtt, és még most sem eszünk egyszerre az asztalnál, mivel ők dolgoznak, én iskolába járok, és az hogy egyszerre legyünk éhesek nem törvényszerű.

2011. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

szerintem ha ez nem a föétkezések akkor semmi baj nincs vele.


nálunk is asztalnál evés van csak, de nálunk a nappali étkezö egyben van. viszont föétkezésekkor tv-t is kikapcsoljuk.


még lányom kicsi, de késöbb el tudom képzelni, hogy egyszerüen pl egy vasárnap délután leülünk mesét nézni és közben sütizünk.

2011. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is szokott a kisfiam a tv elött enni,én nem tiltom neki,mert h öszinte legyek örülök,h eszik,sajnos kicsi korától nem vmi jó evö....

Persze együtt is szoktunk enni,illetve etetöszékbe ülve is szépen eszik...

2011. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Én nem tartom helytelennek. Mi is ott eszünk időnként, és bizony jólesik így enni.

Szerintem ez csak attól függ, mit vállal be az anyuka. Mert bizony több takarítással jár az ilyen. Több baleset történhet a fotellel, a szőnyeggel. De én nem bánom, bevállalom.

2011. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Ott szokott reggelizni,tálcával az ölében és nézi a

Diego-t.

Addig én kávézok, felsleprek, felmosok konyhában, berakom mosást, teszelk-vezsek, megnézem az email-eket ..ilyenek


Én nem heti 1-2 órát néz tévét

2011. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

előző

az kimaradt, hogy én nem regglizem, párom olyankor már nincs itthon, mindez azután van, hogy elvittük nagyot a suliba

2011. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk is megengedett!Mi is szeretünk tv előtt enni.

Pl: Kislányom szobájába van tv és hétvégén az ágyba viszem neki a reggelit és tovább lustizhat.

2011. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!