Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyereke is ennyire hangos,...

Más gyereke is ennyire hangos, zajos?

Figyelt kérdés

5 éves fiúról van szó. Ha belelendül a játèkba, állandóan kiabál, óbégat, sikongat. Vagy csak úgy a semmibôl elkezd kiabálni éneklés címszó alatt.

Van egy fiú tesója, ô nem ilyen. És én sem, sokszor nehezemre esik elviselni ezt a hagzavart, mert nem hiszti vagy fájdalom miatti sírás ez, hanem alapból hangos.

Kérem, hogy halkabban, jelzem neki, hogy zavar, de kb. semmi foganatja.


2022. márc. 15. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, te milyen házban élsz, mi nem osztozunk a családi házunkon másokkal 😆
2022. márc. 15. 16:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsere az en 6 evesem halk, tuti nem birnam ha sikongatna.
2022. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nevelés kérdése.
2022. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nevelés kérdése is. De ha csak azon múlna, a testvére is ilyen lenne.

Ô sem mulya, de nem annyira hangos, pedig ugyanazt a nevelést kapják.

2022. márc. 15. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is alapból hangos, ugyanez, a beszédhangja csendes helyen is hangosabb. Amikor kisbaba volt is hangosabb volt másoknál. Rám évekig rámszóltak, hogy beszéljek hangosabban(felnőttként is), na mióta gyerekem van már azért szólnak, hogy legyek halkabb, mert a nagy játszás közben nem veszi észre, ha szólok.. szóval már én is hangos lettem. Szerintem érzelememberek kedvüktől függően hangosabbak, nálam meg sajna a megszokás az évek alatt.


Én nagyon régóta csitítom, bevezettünk hangerőszabályozó segédletet, nem ment.. illetve ketten laktunk, esélye sem volt, hogy háttérzaj miatt legyen hangosabb. Vittem fülészetre, semmi. Biztosan nem nevelés kérdése, impulzív alkat, ha jókedvű, akkor hangosabb, ha ideges, akkor hangosabb. Amikor szomorú, akkor halk, de olyan alig van.

2022. márc. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyemek meg legozas kozben is kepesek hangosan obegatni-visitani :D

Szerencsere nem lakotelepen vagy tarsashazban lakunk, ez nekem igy tokeletesen megfelel :) (5 es 7 eves lanyok)

2022. márc. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!