Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért fél a hangos dolgoktól...

Miért fél a hangos dolgoktól ennyire?

Figyelt kérdés

Kislány, 2 éves lesz egy hónap múlva. Az elején mikor először meghallotta a porszívó hangját akkor nagyon félt. De aztán megszokta és szerette is. Most viszont megint abban a korszakban van hogy fél tőle, de nem csak attól hanem a fűnyíró hangjától és ezért fél is azóta kimenni az udvarra, meg a kocsiktól is megijed. De ami a legrosszabb talán az a fürdő, fél fürdeni üvölt és sír ha már meglátja mert azt mondja fél mert hangos gondolom a bojler miatt vagy a fűtés nem tudom miért pontosan.

Mit lehet ez ellen tenni? Fürdetni is alig tudjuk.


2018. máj. 7. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Tulhallas is lehet, vagy csak szimplan erzekenyebb a zajokra. Erdemes lehet kadban furdetni, ami elore meg van toltve. Az en 2 evesem is fel a porszivotol, meg a hajszaritotol, csecsemokent szinte minden zajra felebredt, ha meghallotta, hogy a furdoszobaban csobog a viz, volt, hogy hangosan sirni kezdett, hiaba aludt elotte, szerencsere ez azert jobb lett. Akkor en ugy olvastam, hogy ez idegrendszeri eretlenseg jele lehet a babaknal, vagy lehet tulhallas is, ha ez nem javul, de irod, hogy javult nala. Most mar szerintem csak magatol a dologtol fel, es attol, hogy hangos.
2018. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!