Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha lázas beteg a gyereketek,...

Ha lázas beteg a gyereketek, hogyan viselkedik?

Figyelt kérdés
Játszik, futkos ilyenkor is, mint egészségesen vagy sokat pihen, alszik? Én kislányom 4 éves örökmozgó, de ha lázas, mintha lelőtték volna. Rengeteget alszik, alig kel ki az ágyból és még beszélni sem nagyon szokott. Csak akkor élénkül fel, ha kap Nurofent. Ti gyereketek milyen?

2022. márc. 17. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fekszik
2022. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Van, hogy fekszik, alszik, de volt, hogy 40 fokos lázzal rohangált. 🤷‍♀️
2022. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik 39,6 fokosan is rohangál

40 felett pilled el


Másik olyan 39,3 nál kezd lepilledni.


38,6-8 az olyan, hogy csak nyfaogósabbak,mint mondjuk egy esős napon, amikor nem tudunk kimenni.

2022. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú nekem mind a kettőt megviseli már a hőemelkedés is.

Nyűgösek, csak fekszenek, alszanak, a kisebbik rengeteget alszik ilyenkor.

De amint hat a nurofen, újra felélénkülnek.

2022. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez gyerekfüggő, meg azon is múlik, hogy milyen magas a láz.
2022. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ketszer volt eddig lazas ( 7 eves ), fel sem tunt volna, ha nem erzem, hogy meleg, ugyanolyan jo kedve volt.
2022. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!