Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kisgyereknek milyen...

1 éves kisgyereknek milyen utazó etetőszéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nektek milyen vált be? Vacillálok a székre szerelhetőn vagy az asztalra rögzíthető között, nyáron többször utazni is fogunk, meg a mamánál is szükség lenne rá sokszor. Úgyhogy a mérete sem mindegy, meg jobb lenne minél olcsóbban, persze.

#utazó etetőszék
2022. márc. 18. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél ülésmagasítót,ami később jó lesz. 1 éves gyerek már meg tud egy evésnyi időt ülni, csak figyelni kell rá.
2022. márc. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a székre szerelhető praktikusabb.
2022. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ikea Antilop etetőszék. 4 lába leszerelhető könnyen, kicsi helyet foglal az autóban. Tisztítani is könnyű. Nekünk is az van anyukámnál, használtan vettem 2000 Ft-ért, ennyiért simán el is tudom majd adni.
2022. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Lehet varratni is, amit normál székre rá lehet kötni. Olyasmi, mint a kenguru. Ez a leg helytakarékosabb és tényleg bárhová magaddal viheted.
2022. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!