Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől csíp állandóan a pisije?

Mitől csíp állandóan a pisije?

Figyelt kérdés
Lányomnak, amióta leraktuk a pelenkát, állandóan csíp a pisi. 1-2 hétig nem, amíg az antibiotikumot szedi, de utána újra visszatér! Rendesen felöltöztetem pedig. Már nem fürdünk együtt. (azt hallottam, hogy attól is lehet) Esetleg a kádban való fürdés? Mosószer, öblítő, ételallergia okozhat ilyet?
2022. márc. 18. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Mit értesz az alatt, hogy csíp a pisije - KIT csíp?
2022. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A leglényegesebbet kifekejtetted:

Volt e vizelet tenyésztés az mit mutatott?

2022. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányaimnak akkor szokott csípni ha nem törlik meg magukat pisi után.

Tusfürdő is okozhatja.

Amellett nekik hiába nem használunk popsikrémet már ezer éve,még mindig elkezd össze tapadni a hüvelybemenetel, amire oda kell figyelni, mert ilyenkor visszapanghat a pisi.


Pisi tenyésztés?

2022. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kevés folyadékfogyasztás is okozhat hasonlót.
2022. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig antibiotikumot szed? Húgyúti fertőzés tünete ebben az életkorban: láz, hányás, nem evés, bágyadtság, nem az, hogy, csíp a pisi. Vizelet mit mutat?
2022. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ez a probléma volt, nekünk az uh. is volt és megállapították hogy pang a vizelet a hólyagba, nem ürül ki rendesen, ezért sok folyadékot javasoltak, és sok piros bogyós gyümölcs fogyasztás, meg tisztitó teák. Meg ha strandra megyünk rögtön le kell vennünk a vizes fürdőruhát. Most 10 éves már egyre ritkább.
2022. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az orvos annyit mond csak, hány keresztes a pisi. Folyadékot iszik rendesen. 3 éves, én törlöm meg neki rendesen. 2,5 évesen kezdődött neki, amióta elhagyta a pelenkát.
2022. márc. 18. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És azóta a kedves háiorvos nem küldött el tenyésztésre semmit? Nem küldött tovább? 👏 Csak antibio antibioval? Biztosan jót tesz a beleinek..
2022. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá, azt hittem, hogy abból is sok mindent megtud. Nem is gondoltam volna, hogy ennyiből nem tud meg sok mindent. Asszem, akkor másik orvost keresek.
2022. márc. 18. 21:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A pelenka sokkal rosszabb fertőzés szempontjából, mint ha szobatiszta, úgyhogy ez csak véletlen lehet. Az antibiotikum tönkre tudja tenni a hüvelyflorát. Amikor a lányomat kikezelték húgyúti fertőzésből antibiotikummal, utána csípett neki mikor pisilt.
2022. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!